Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 24. marca

Slováci v akcii: Nedeľa 24. marca

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 19 našich.

Slovenské kvarteto o singlové tituly

Jozef Kovalík, Martin Kližan, Sofia Milatová aj Radka Zelníčková, to je kvarteto našich zástupcov, ktoré dnes zabojuje vo finálových dueloch o singlové tituly.

Mihalíková v Miami

Tereza Mihalíková po boku domácej Watsonovej odštartuje debla na prestížnom americkom podujatí v Miami a v akcii bude aj ďalšia štrnástka našich, držíme palce!



WTA Miami Open (8 770 480 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 20:30 – Tereza Mihalíková/Heather Watsonová (Usa) vs Sara Erraniová (Ita)/Jasmine Paoliniová (Ita) – 1. kolo 3:6, 6:3, 5:10

ATP Challenger Zadar (74 825 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

ATP Challenger Girona (120 950 EUR, antuka vonku) – Španielsko

  • 13:00 – Norbert Gombos vs Cezar Cretu (Rou – 11.) – kvalifikácia 2:6, 0:6

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 10:00 – Sapfo Sakellaridiová (Gre – 1.) vs Sofia Milatová (8.) – finále 6:3, 6:3

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko



M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Radovan Michalík vs Vojtěch Mareš (Cze) – kvalifikácia 6:7, 1:6
  • 11:30 – Alex Lapšanský (WC) vs Ahmet Atabay (Tur – WC) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 11:30 – Peter Naď vs Marc Majdandźić (Ger – 11.) – kvalifikácia 7:5, 7:5

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Shyam Sundarr Shri Sailesh (Ind – WC) vs Ivo Verčík – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 12:00 – Filip Stidell (Swe) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 6:7, 6:3, 10:2

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:00 – Bence Tóth vs Adam Bajurko (Pol) – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 13:30 – Moritz Schroeter (Ger) vs Samuel Stolárik – kvalifikácia odložené na zajtra

W50 Kofu (40 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Japonsko

  • 13:00 – Rutuja Bhosale (Ind – 3.) vs Viktória Morvayová – kvalifikácia 6:4, 6:3

W50 Murska Sobota (40 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovinsko

  • 11:30 – Mia Chudejová vs Denise Hrdinková (Cze – 12.) – kvalifikácia 1:6, 2:6

W35 Terrassa (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 14:30 – Eszter Mériová (8.) vs Alba Reyová Garcíová (Esp) – kvalifikácia 6:2, 6:1

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Katarína Pavlechová vs Sofiya Volková (Uzb – WC) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 13:00 – Elizaveta Demidovová (Rus) vs Karolína Mráziková (14.) – kvalifikácia 0:6, 1:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

11 − one =