Home Najdôležitejšie Štyri víťazné trofeje za dva týždne: Nezastaviteľná Zelníčková po finálovom obrate opäť dvojnásobne dobyla Monastir

Štyri víťazné trofeje za dva týždne: Nezastaviteľná Zelníčková po finálovom obrate opäť dvojnásobne dobyla Monastir

by Majo Malinovský
Radka Zelníčková

MONASTIR – Slovenská talentovaná tenistka Radka Zelníčková si po týždni v tuniskom Monastire na konto pripísala ďalšie dve víťazné trofeje.

20-ročná Slovenka minulý týždeň vyhrala singlovú aj deblovú súťaž a to isté sa jej podarilo zopakovať aj v tomto týždni, keď v dnešnom singlovom finále otočila nepriaznivo sa vyvíjajúci duel so svojou deblovou parťáčkou Evialinou Laskevičovou z Bieloruska. Turnajová šestka Zelníčková triumfovala po dve hodiny aj 45 minút trvajúcom boji po setoch 5:7, 6:3, 6:2.

PRáve s 19-ročnou Bieloruskou včera Zelníčková dosiahla na víťaznú trofej v debli, keď ako turnajové jednotky deklasovali vo finále srbsko-bulharský pár Elena Milovanovičová/Isabella Šiniková, keď v boji o titul stratili jedinú hru (6:0, 6:1).Zelníčková v debli aj v singli triumfovala v Monastire aj uplynulý víkend a 20-ročná slovenská tenistka tak ďalej pokračuje vo vynikajúcich výkonoch a skvelej forme.

Evialina Laskevičová (Blr)/Radka Zelníčková (1.) vs Elena Milovanovičová (Srb)/Isabella Šiniková (Bul – 2.) – finále 6:0, 6:1
Evialina Laskevičová (Blr – 8.) vs Radka Zelníčková (6.) – finále 7:5, 3:6, 2:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

6 + 14 =