Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 22. októbra

Slováci v akcii: Nedeľa 22. októbra

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, Bratislava, Peugeot Slovak Open 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až osemnástka slovenských zástupcov.

ATP Challenger Ortisei (36 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Taliansko

  • 11:25 – Lukáš Klein (1.) vs Federico Arnaboldi (Ita) – kvalifikácia 6:1, 4:6, 6:3

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Michal Krajčí (3.) vs Marco Berti (Ita) – kvalifikácia 5:7, 4:6

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Sammr Raina (Ind) vs Simon Norman – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 10:00 – Adrian Arcon (Aus) vs Jakub Krošlák (12.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 12:30 – Fedor Zamachin (Rus) vs Andrej Krajčík (14.) – kvalifikácia 2:6, 2:6

W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 13:00 – Emma Wilsonová (Gbr) vs Radka Zelníčková (13.) – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 13:00 – Alice Gillanová (Gbr) vs Katarína Strešnáková (10.) – kvalifikácia 6:0, 3:6, 4:6
  • 15:00 – Abigail Amosová (Gbr) vs Viktória Morvayová (9.) – kvalifikácia 2:6, 2:6

W25 Heraklión (25 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 09:00 – Iulia Andreea Ionescuová (Rou) vs Adela Polakovičová – kvalifikácia 6:0, 6:3
  • 10:30 – Eva Marie Voraceková (Ger) vs Sára Šarinová – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 12:30 – Stella Kovačičová vs Janika Kusyová (Gua) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 12:30 – Fabienne Gettwartová (Ger – 5.) vs Nikola Daubnerová – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 14:00 – Karolína Krajmer vs Milana Žabrailovová (Rus – 15.) – kvalifikácia 2:6, 4:6

W25 Loulé (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 16:30 – Maria Beatriz Teixeira (Por) vs Martina Marušinová (12.) – kvalifikácia odložené
  • 18:00 – Nina Vargová (1.) vs Carla Tomaiová (Por) – kvalifikácia odložené

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Lilly Rose Tengbeová (Ger) vs Kali Šupová (WC) – kvalifikácia 4:6, 7:5, 3:10

W15 Villena (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 12:00 – Mia Chudejová (3.) vs Martina Puvillová (Esp) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 12:00 – Bela Tamhankarová (Ind) vs Nina Danišová (9.) – kvalifikácia 2:6, 3:6

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty + three =