Viktória Kužmová s Ninou Stojanovičovou (Foto: Osobný archív Tomáša Hrunčáka)

Slováci v akcii: Nedeľa 18. júl

BRATISLAVA – Posledný deň v týždni sa na súťažných kurtoch predstaví až 21 slovenských zástupcov.


Horanský v Umagu proti divokej karte

Filip Horanský sa predstaví v kvalifikácii na turnaji v chorvátskom Umagu, kde mu bude v prvom kole súperom talentovaný Srb Medjedovič.

Kužmová v Prahe o deblový titul

Viktóriu Kužmovú čaká v Prahe po boku srbskej parťáčky Stojanovičovej boj o titul vo štvorhre. Vo finále narazia na domácu dvojicu Bouzková/Hradecká.

Na ITF okruhu sa predstaví až 19 našich zástupcov, budeme svedkami dvoch slovenských derby či návratu Michaely Hončovej.

Držíme palce!



ATP Umag (481 270 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

WTA Livesport Prague Open (235 238 USD, tvrdý povrch vonku) – Česko

M25 Kottingbrunn (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:30 – Michal Novanský vs Bjorn Nareyka (Aut – WC) – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 09:30 – Miloš Karol vs Štěpán Mrůzek (Cze) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 11:00 – Dominique Graf (Ger) vs Lukáš Palovič (10.) – kvalifikácia 1:6, 4:6
  • 12:30 – Stefanos Sakellaridis (Gre) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 1:6, 4:6
  • 14:00 – Šimon Habšuda vs Niklas Rohrer (Aut) – kvalifikácia 1:6, 5:7
  • 14:00 – Lukáš Pokorný vs Vojtěch Vlkovský (Cze) – kvalifikácia 7:6, 6:4
  • 14:00 – Nikolas Ľahký vs Samuel Puškár (11.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 15:30 – Tomáš Lánik vs Francisco Vittar (Arg – 16.) – kvalifikácia 4:6, 2:6

W60 Olomouc (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Nina Vargová (WC) vs Karolína Kubáňová (Cze) – kvalifikácia 6:4, 7:5
  • 10:00 – Eszter Mériová vs Chantal Škamlová (14.) – kvalifikácia 6:1, 7:5
  • 11:30 – Lucie Havlíčková (Cze) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 3:6, 6:2, 10-5
  • 11:30 – Isabelle Haverlagová (Ned) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 12:00 – Bojana Klincov (Sui) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 1:6, 6:3, 10-7
  • 13:30 – Romana Čisovská vs Julie Štruplová (Cze – WC) – kvalifikácia 1:6, 4:6
  • 13:30 – Anika Jašková vs Kristýna Hrabalová (Cze) – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 13:30 – Denise Hrdinková (Cze) vs Michaela Hončová – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 13:30 – Andreea Prisacariuová (Rou – 4.) vs Nikola Daubnerová – kvalifikácia 6:1, 6:0

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Viktória Kužmová

Kužmová v exotickom Monastire cez domácu tenistku bez rebríčka do finále kvalifikácie: Čaká ju Chorvátka Konjuhová

MONASTIR – Slovenská tenistka Viktória Kužmová zabojuje o hlavnú súťaž dvojhry na turnaji WTA 250 v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 − 4 =