Home Najdôležitejšie Šláger proti Nadalovi a obhajoba titulu v Indian Wells? Zranený Alcaraz po vyšetrení informoval fanúšikov

Šláger proti Nadalovi a obhajoba titulu v Indian Wells? Zranený Alcaraz po vyšetrení informoval fanúšikov

by Majo Malinovský
Carlos Alcaraz, Zranenie, Skreč

RIO DE JANEIRO – Španielsky tenista Carlos Alcaraz bude môcť obhajovať titul na turnaji ATP Tour Masters 1000 v Indian Wells.

Uviedol to po vyšetrení zraneného pravého členka, po ktorého podvrtnutí musel skrečovať duel 1. kola na podujatí v Riu de Janeiro.

V Las Vegas a Indian Wells chýbať nebude

Ešte pred turnajom v Indian Wells, ktorý odštartuje 6. marca, čaká na svetovú dvojku exhibičný zápas proti Rafaelovi Nadalovi v Las Vegas. “Magnetická rezonancia členka ukázala vyvrtnutie druhého stupňa. Výron ma na pár dní vyradí z hry, ale uvidíme sa v Las Vegas a Indian Wells,” uviedol Alcaraz prostredníctvom sociálnej siete po vyšetrení.Alcaraz si podvrtol pravý členok už v druhej výmene zápasu s domácim Brazílčanom Thiagom Monteirom v prvom kole v Riu. Zápas skrečoval za stavu 1:1. Dvadsaťročný dvojnásobný granslamový víťaz hneď po stretnutí uviedol, že zranenie by nemalo byť vážne. Španielovi nevyšiel úvod sezóny podľa predstáv. Na grandslamovom Australian Open vypadol vo štvrťfinále so šiestym nasadeným Nemcom Alexandrom Zverevom a minulý týždeň sa mu nepodarilo obhájiť titul v Buenos Aires.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five + eight =