Home Audio/video Schmiedlová si zaspomínala na finálový triumf nad Giorgiovou: Na to asi nikdy nezabudnem

Schmiedlová si zaspomínala na finálový triumf nad Giorgiovou: Na to asi nikdy nezabudnem

by Majo Malinovský
Anna Karolína Schmiedlová, Australian Open

MELBOURNE – Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.


V úvodnom kole v pozícii kvalifikantky vyradila nasadenú dvadsaťjednotku Talianku Martinu Trevisanovú hladko 6:3, 6:2. Jej ďalšou súperkou bude Trevisanovej krajanka Camila Giorgiová, ktorá deklasovala Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú 6:0, 6:1.

VIDEO Rieši ju polícia: Najbližšia súperka Schmiedlovej na Australian Open tvrdé obvinenia poprelaOčakáva ťažký zápas

Proti Giorgiovej čaká Schmiedlová v druhom kole veľmi ťažký zápas. “Je to náročná súperka, ale to je už na takomto turnaji každá. Hrá agresívne a má na svojom konte už niekoľko veľkých úspechov. V súvislosti s ňou si pamätám, ako som ju zdolala vo finále turnaja WTA v Katowiciach. Bolo to už veľmi dávno, ale bol to herne jeden z mojich najlepších zápasov znamenajúci zisk titulu na hlavnom okruhu. Na to asi nikdy nezabudnem,” uviedla Schmiedlová pre oficiálnu webovú stránku Slovenského tenisového zväzu.

Spomínaný finálový duel, ktorý sa odohral ešte v roku 2015, sa odohral v hale a je jediným vzájomným súbojom týchto hráčok. V Melbourne je duel druhého kola na programe v noci zo stredy na štvrtok.

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

thirteen − 6 =