Home Správy Rybáriková s Vögeleovou v 1. kole wimbledonskej štvorhry neúspešné

Rybáriková s Vögeleovou v 1. kole wimbledonskej štvorhry neúspešné

LONDÝN – Magdaléna Rybáriková so Švajčiarkou Stefanie Vögeleovou prehrali v 1. kole štvorhry na grandslamovom Wimbledone (38 000 000 GBP, tráva vonku) s 13. nasadeným čínskym párom Tuan Jing-jing/Čeng Saj-saj 2:6, 3:6.

V úvode zápasu doplácali Slovenka a Švajčiarka na nízku efektivitu podania. Ribrejkom síce znížili na 1:2, no o pár minút už mali manko 1:4. V koncovke prvého dejstva stratu nedohnali. Čínske favoritky premenili v ôsmom geme v poradí druhý setbal na príjme.

V druhom sete sa hralo bez brejku do šiestej hry, v ktorej sa na príjme presadili Číňanky. Vzápätí ustáli nebezpečné skóre 0:30 a zvýšili na 5:2. Magda a jej deblová partnerka ešte dokázali znížiť, ale nasadené ázijské tenistky využili za stavu 5:3 pri svojom servise v poradí tretí mečbal.

• zápas trval len 63 minút
  • Rybáriková s Vögeleovou mali jediný brejkbal
  • štatistiku es ovládli ich súperky v pomere 4:0

Pre Magdalénu Rybárikovú znamená dnešná prehral rozlúčku s Wimbledonom 2019, keďže včera neskoro večer neuspela v singlovom 2. kole.