Home Správy Rybáriková nedohrala zápas 1. kola kvalifikácie v Madride

Rybáriková nedohrala zápas 1. kola kvalifikácie v Madride

MADRID – Jedenásta nasadená Magdaléna Rybáriková vzdala rumunskej voľnej karte Irine Marii Barovej po prvom prehratom sete v pomere 5:7 zápas 1. kola kvalifikácie na turnaji WTA Premier Mandatory v Madride (7 021 128 USD, antuka vonku).

Magda mala zlý vstup do zápasu. V prvých troch gemoch uhrala len jediný fiftín. Z útlmu sa jej podarilo dostať a vyrovnala na 3:3. V deviatej hre premenila brejkbal, bola na dobrej ceste k zisku prvého setu. Nedokázala dopodávať za stavu 30:30 a tento moment bol pre prvý set kľúčový – strata troch gemov za sebou znamenala prehru v úvodnom dejstve 5:7. Po jeho skončení sa rozhodla stretnutie pre zatiaľ nešpecifikované zranenie vzdať.

• Rybáriková spravila 3 dvojchyby a zahrala 2 esá
  • zapojenie prvého servisu mala na úrovni 45 %
  • Barová premenil všetky 3 brejkbaly

V týchto chvíľach rozohrala v Madride svoj zápas aj Anna Karolína Schmiedlová proti štvrtej nasadenej Mónice Puigovej z Portorika.