Home Najdôležitejšie Rozmetal slovenskú jednotku a dočkal sa gratulácie od olympijského víťaza: Českému koučovi dokonale vyšiel ťah!

Rozmetal slovenskú jednotku a dočkal sa gratulácie od olympijského víťaza: Českému koučovi dokonale vyšiel ťah!

by Majo Malinovský
Jaroslav Navrátil

PRAHA – Jaroslavovi Navrátilovi v priateľskom stretnutí daviscupových tímov Česka a Slovenska dokonale vyšiel ťah s nasadením Zdeňka Kolářa. Ten sa českému kapitánovi odvďačil výborným výkonom a demontážou favorizovaného slovenského tenistu Andreja Martina.


Po hladkom triumfe 6:0, 6:2 mu na antuke pražskej Sparty zablahoželal aj olympijský víťaz v džude Lukáš Krpálek. “Vždy to môže byť ešte o čosi lepšie, boli tam nejaké chybičky. Myslím si však, že som podal výborný výkon. Kapitán už počas týždňa hovoril, že chce vyskúšať všetkých štyroch hráčov. Tušil som, že by som si mohol zahrať,” uviedol Kolář pre akreditované médiá.Zdroj: Tenisový svět

Martina zdolal aj v prvom vzájomnom zápase v januári 2018. “Jeho herný štýl mi vyhovuje. Platí na neho, keď som aktívny a diktujem tempo. Keď sa Andrej dostane k svojej hre, vie rozbehať súpera a zahráva sa s ním ako mačka s myšou. Vtedy je veľmi nepríjemný,” zdôraznil talentovaný Čech.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seventeen + 3 =