Home Najdôležitejšie Roger Federer: Kuriózne zranenie na oslave jubilea svojej matky a problém s výchovou pubertálnych dcér

Roger Federer: Kuriózne zranenie na oslave jubilea svojej matky a problém s výchovou pubertálnych dcér

by Jaroslav Šípkar

Švajčiarsky tenista Roger Federer nechal nahliadnuť do svojho súkromia a odhalil zaujímavosti.


Švajčiar Roger Federer nedáva veľa rozhovorov a mediálnych výstupov. Ale tentoraz pootvoril okienko do svojho súkromného života. Priznal, že výchova jeho 12-ročných dcér, dvojičiek, nie je niekedy jednoduchá.

„Nastáva zaujímavé obdobie. V tom veku máš toho veľa na srdci. Nie je to jednoduché,” priznal Roger Federer pre švajčiarsky Blick. „Dievčatá museli byť upozornené, aby nedávali prsty do ohňa. S chlapcami som oveľa uvoľnenejší, predpokladám, že oni sami to neurobia,” dodal.

Federer má s manželkou Mirkou štyri deti. Dvojčatá dievčatá Milu-Rose a Charlene-Rivu a dvojčatá chlapcov Lea a Lennyho (8 rokov).

Roger Federer odhalil aj kuriózne zranenie, ktoré utrpel počas osláv jubilea svojej matky. Priznal to počas odpovede na otázku, čo bude robiť, keď sa zotaví zo zranenia kolena.

„Keď sa úplne zotavím, samozrejme, pôjdem lyžovať. Možno si opäť zahrám golf, čo v posledných rokoch nebolo možné. Ako je známe, kedysi som mal problémy s chrbtom,” hovoril švajčiarsky fenomén a víťaz 20 grandslamových titulov.

„Keď som raz išiel na oslavu 60. narodenín mojej mamy hrať golf, veľmi som si s ňou chcel zahrať. Potom ma týždeň trápil boľavý chrbát. Tak som to nechal tak. Ak začnem hrať golf, nie sám, ale s manželkou Mirkou,” prezradil 40-ročný tenista svoje plány pre Sportskeeda.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty + 6 =