Novak Djokovič
Oslavujúci Novak Djokovič (Foto: TASR/AP - Luca Bruno)

Riaditeľ Australian Open: Jedna vec je o Djokovičovi istá

Riaditeľ Australian Open Craig Tealey sa vyjadril opäť k Novakovi Djokovičovi a jeho účasti na úvodnom grandslame sezóny. Myslí si, že sa svetová jednotka v Melbourne predstaví?


Bez očkovania si na Australian Open nezahráš. Už niekoľkokrát poslal riaditeľ úvodného grandslamového turnaja sezóny jasný odkaz svetovej jednotke Novakovi Djokovičovi. Srb je odporcom vakcíny a nie je isté, či je alebo nie je očkovaný.

Šéf Australian Open očakáva Djokovičovu januárovú účasť

„S nikým nezdieľal svoj status. Jedno je však isté: ak tu bude hrať v januári, znamená to, že je očkovaný,“ vyhlásil Craig Tealey pre Straits Times.

„Novak vyhral deväťkrát Australian Open a som si istý, že chce získať desiaty titul. Má 20 grandslamových titulov ako Rafael Nadal, ktorý bude hrať na turnaji a Roger Federer. Jeden z nich sa môže dostať dopredu. A nemyslím si, že to Novak chce nechať na niekoho iného,“ predpokladá šéf Australian Open Djokovičovu účasť.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Serena Williamsová

Marion Bartoliová odhalila príhodu zo šatne so Serenou: Najsmutnejšie na tom je, že…

Francúzka Marion Bartoliová odhalila zaujímavú príhodu zo šatne s Američankou Serenou Williamsovou. Marion Bartoliová odhalila …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 3 =