Home Najdôležitejšie Prekvapujúce rozhodnutie: Novak Djokovič zatvoril svoje tenisové centrum v Belehrade

Prekvapujúce rozhodnutie: Novak Djokovič zatvoril svoje tenisové centrum v Belehrade

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, ATP Dubaj

Novak Djokovič zatvoril svoje tenisové centrum v Belehrade.


Veľmi prekvapujúce. Novak Djokovič zavrel tenisové centrum v Belehrade. Spoločnosť Tara 2016, ktorú vlastní Djokovič s manželkou Jelenou, sa rozhodla vrátiť belehradským úradom pozemky a zariadenia, v ktorých sídlilo centrum Novak Tennis Center.

„Toto ťažké rozhodnutie sme robili dlho – po 10 rokoch zastaviť prácu a vrátiť kontrolu nad pozemkami a zariadeniami mestu. Na tomto mieste trénovali desaťtisíce detí. Zorganizovali sme tu sedem medzinárodných turnajov ATP, jeden turnaj WTA a získali sme najlepšie známky za organizáciu. Sme na to hrdí,” uviedla Djokovičova spoločnosť vo vyhlásení.

„Predstavenstvo našej spoločnosti sa sústredí na nové projekty, z ktorých niektoré budú aj naďalej zamerané na rozvoj tenisu detí a mládeže. Verejnosť o tom bude včas informovaná.”

Novak Djokovič bude na blížiacom sa Roland Garros útočiť na rekordný 23. grandslamový titul. Formu na antuke však nemá ideálnu. V Monte Carle prehral v osemfinále s Musettim, v Banja Luke nestačil vo štvrťfinále na Lajoviča a v Ríme stroskotal vo štvrťfinále s Runem.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × 2 =