Home Audio/video Pomoc od srdca pre srdce: 7. ročník ProAm Challenge by Adifex 2023 kombináciou oslavy s nezištnou charitou

Pomoc od srdca pre srdce: 7. ročník ProAm Challenge by Adifex 2023 kombináciou oslavy s nezištnou charitou

by redakcia tenisovysvet.sk
ProAm Challenge by Adifex

BRATISLAVA – Charitatívne tenisové turnaje po celom Slovensku majú obrovskú obľubu, no suverénne ten najväčší svojho druhu sa koná už po siedmykrát v Bratislave. ProAm Challenge by Adifex 2023 už 9. decembra 2023 spojí amatérskych a profesionálnych tenistov, pričom ako aj po minulé roky pomôže dobrej veci.

Pomáhať od srdca pre srdce

ProAm Challenge by Adifex
Spojenie amatérov a tenistov je dlhoročne skvelá myšlienka. (Foto: ProAm Challenge by Adifex – Alžbeta „Betty“ Burianová)

Jedinečný projekt svojho druhu na Slovensku spája počas jedného dňa plného kvalitného tenisu, zábavy a predovšetkým nezištnej charitatívnej pomoci profesionálnych tenistov zo Slovenska, Česka, Rakúska, ktorí si zahrajú štvorhru s amatérmi. Účelom je pomôcť malým deťom so srdcovými chorobami, kam poputujú aj tento rok vyzbierané financie.

“Podporujeme Nadáciu detského kardiocentra a sme radi, že turnaj poctia návštevou riaditeľka nadácie Mária Kadlečíková a aktívne budú svoje tenisové umenie na kurtoch predvádzať aj doktori Martin Záhorec a Peter Olejník,“ povedal nám jeden z hlavných organizátorov akcie Kamil Gróf z Tommorow agency a predstavil menšie novinky pre siedmy ročník.

“V prvom rade ďakujeme všetkým partnerom, hlavný patronát nad podujatím prevzal ako exkluzívny partner Adifex, a.s. Novinkou je trophy partnerstvo s Gordana Glass, ktorá sa postarala o prekrásne trofeje pre víťazov i zúčastnených. Osobne si myslím, že takéto umelecké dielo si bude každý doma nesmierne vážiť.“

ProAm Challenge by Adifex
Prekrásne trofeje pre víťazov od Trophy Gordana Glass (Foto: ProAm Challenge by Adifex – Alžbeta „Betty“ Burianová)

Množstvo športových osobností

Štvorhrový turnaj sa uskutoční 9. decembra 2023 v Retro Sport & wellness v Bratislave, kde si sily zmeria desať súťažných dvojíc. Okrem samotného turnaja sa účastníci môžu pokúsiť o víťazstvo v obľúbenej súťaži o najrýchlejšie či najpresnejšie podanie. Pre hostí bude tradične pripravená dražba predmetov, nie len od zúčastnených profi hráčov, vďaka čomu sa veríme aj tento rok podarí vyzbierať štedrú čiastku pre Nadáciu detského kardiocentra. 

ProAm Challenge by Adifex
Úsmev na tvárach je znakom, že akcia nikdy nesklame a robí všetkým obrovskú radosť. (Foto: ProAm Challenge by Adifex – Alžbeta „Betty“ Burianová)

Menoslov tenisových celebrít, ktoré poctia turnaj svojou účasťou je viac než bohatý. Mená ako Magdaléna Rybáriková, Igor Zelenay, Karol Beck, sestry Kučové, Chantal Bacashihua (Škamlová) a ďalší sľubujú výbornú kvalitu.

ProAm Challenge by Adifex
Turnaj poctila minulý ročník návštevou aj legendárna Karin Habšudová. (Foto: ProAm Challenge by Adifex – Alžbeta „Betty“ Burianová)“Opäť sa nám podarilo dotiahnuť známe tenisové tváre, tie si turnaj obľúbili a radi sa k nám vracajú. V tomto smere som rád, že profesionálni tenisti porozumeli hlavnej myšlienke turnaja a počas svojho voľna, keď sú vo fáze po náročnej sezóne neváhajú, aby prišli znova na tenisové dvorce, v tomto prípade s myšlienkou podporiť dobrú vec. Každému jednému zato vyjadrujeme veľké poďakovanie. Môžem prezradiť aj pozíciu moderátora, ním bude Daniel Očenás z TV Markíza. Tešíme sa na vás, príďte podporiť dobrú vec,“ doplnil Kamil Gróf.

Zdroj: ts, Tommorow agency

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eighteen + 17 =