Home Najdôležitejšie Novak Djokovič prezradil, ako vyzerala jeho oslava titulu v Paríži

Novak Djokovič prezradil, ako vyzerala jeho oslava titulu v Paríži

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič

Srb Novak Djokovič získal titul na turnaji Masters v Paríži a prezradil, ako vyzerala jeho oslava.


Vo finále oplatil Daniilovi Medvedevovi porážku z finále US Open. Novak Djokovič získal titul na turnaji Masters v Paríži a prezradil, ako vyzerala jeho oslava.

Djokovič prehovoril, ako oslávil titul v Paríži

„Víťazstvo oslávim so svojimi blízkymi. Mám tu manželku a deti, kúpime si tortu, pustíme si ľahkú hudbu a oslávime to, kým pôjdeme ďalej. Ako som už povedal, tenis je šport, v ktorom musíte byť schopní okamžite otočiť stránku, aby ste sa mohli sústrediť na ďalší cieľ. Nie je čas oslavovať a analyzovať historické úspechy. Nechám to na iných, aj keď ich význam chápem,” hovorila svetová jednotka.

„Nedovolím si uvoľniť sa. Áno, vyznie to hlúpo, samozrejme, oddýchnem si, ale nejako veľmi oslavovať nebudem. Toto je moja voľba – hrať tenis. Necítim tlak, nikto ma nenúti nič obetovať, ale mám rád, keď niekto podporuje moje túžby. Pre mňa je to celý svet,” cituje Novaka Djokoviča Tennis Majors.

Djokovič tento rok siahal po kalendárnom Grand Slame. Získal tituly na Australian Open, French Open a Wimbledone. Stroskotal až vo finále US Open s Medvedevom. Jeden grandslamový titul mu chýba k prekonaniu Rogera Federera a Rafaela Nadala.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 + 16 =