Home Najdôležitejšie Norrie sa vyjadril ku kritike Djokoviča za správanie v Ríme: Chcel som vyhrať

Norrie sa vyjadril ku kritike Djokoviča za správanie v Ríme: Chcel som vyhrať

by Majo Malinovský
Cameron Norrie, ATP Rím

PARÍŽ – Britský tenista Cameron Norrie odmieta tvrdenia Srba Novaka Djokoviča o jeho nešportovom správaní počas turnaja Masters 1000 v Ríme.


Obaja hráči sa pohádali po tom, čo ho Brit zasiahol loptičkou do členka. Norrie povedal, že Djokoviča nevidel, ale hneď sa mu ospravedlnil.

Djokovič vyhral v osemfinále 6:3, 6:4, no na pozápasovej tlačovej konferencii ho kritizoval nielen za tento moment. Brit podľa neho nešportovo oslavoval každý vyhratý bod a pred posledným gemom si zobral aj lekárske ošetrenie: “To sú tie veci, o ktorých my hráči v šatni vieme, že to nie je fair play. Toto nie je spôsob, akým sa k sebe správame.”Kritike Djokoviča nerozumie

Norrie nerozumie kritike zo strany Srba: “Chcel som vyhrať. Hral som s jedným z najlepších hráčov na svete a snažil som sa mu to sťažiť, čo najviac som mohol. Nemyslím si, že som sa príliš tešil priamo pred ním a už vôbec, že som to robil naschvál,” uviedol Norrie pre agentúru DPA.

Britský hráč sa vyjadril aj k lekárskemu ošetreniu: “Trochu som cítil bedrový kĺb, preto som si ho zobral. Máme na to právo podľa pravidiel.”

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fifteen − 5 =