Home Najdôležitejšie Nielenže ho prenasledujú zranenia, ale aj toto: Neuveriteľné, čo Del Potrovi vyviedol vlastný otec

Nielenže ho prenasledujú zranenia, ale aj toto: Neuveriteľné, čo Del Potrovi vyviedol vlastný otec

by Jaroslav Šípkar
Juan Martín Del Potro, US Open 2009

Juan-Martin Del Potro sa v posledných rokoch trápi so zraneniami. Aby toho nebolo málo, vysporiadať sa musí aj s nepríjemnosťou, ktorú mu vyviedol vlastný otec.


19. júna 2019 odohrala bývalá svetová trojka Juan-Martin Del Potro posledný súťažný zápas. Pre zranenie nehral už dva a pol roka. Okrem toho čelí aj ďalším nepríjemnostiam, o ktoré sa postaral jeho otec.

Daniel del Potro údajne ukradol svojmu synovi 30 miliónov dolárov. Po jeho smrti minulý rok vyšlo najavo, že míňal synove peniaze vo veľkom, o čom Juan-Martin nemal ani poňatia. Ten je údajne teraz na pokraji bankrotu. Po otcovi zostali dlhy vo výške zhruba milión dolárov.

„Juan-Martin nemá v banke viac ako tri milióny dolárov. To je, samozrejme, veľa peňazí. Ale keď si uvedomíme, že už nikdy v živote nemusel pracovať, tak je to katastrofa ,” uviedla v rozhovore pre Essentially Sports Karina Mazzocco, známa televízna moderátorka. Dodáva, že Daniel del Potro minul majetok syna na rôzne neuvážené investície.

Juan-Martin Del Potro plánuje po štyroch operáciách kolena v tejto sezóne návrat na kurty. Na sociálnych sieťach už zverejňuje videá z tréningov.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen − 7 =