Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Marta Lavandier)

Najhorší grandslam, nadával v minulosti! Nick Kyrgios sa po piatich rokoch vráti na Roland Garros, prekvapujúci dôvod

Austrálčan Nick Kyrgios v minulosti označil Roland Garros za najhorší grandslam. Na antukovom podujatí „veľkej štvorky“ bude chýbať piaty rok v rade. No ten budúci plánuje návrat z prekvapujúceho dôvodu!


Nick Kyrgios nehral na Roland Garros od roku 2017. Tento rok to bude už piaty rok v rade, čo turnaj v Paríži vynechá. „Je to najhorší grandslam, aký som kedy videl. Mali by ho vyradiť z kalendára,“ zúril v minulosti austrálsky búrlivák.

V budúcej sezóne ale plánuje veľký návrat na parížsku antuku. Z prekvapujúceho dôvodu. „Budúci rok do Paríža pôjdem, pôjdem na French Open,“ prezradil Nick Kyrgios v rozhovore s novinárkou Blair Henleyovou. „Moja priateľka sa chce skrátka pozrieť do Paríža, takže si na French Open zahrám,“ prezradil prekvapujúci dôvod.

Aktuálne hrá na antukovom turnaji v Houstone. Cez Mackenzieho MacDonalda a Tommyho Paula postúpil do štvrťfinále, v ktorom je výrazným favoritom proti Michaelovi Mmohovi. Po turnaji ale plánuje dlhšiu prestávku. „Už sme sa rozhodli, že pôjdeme domov a budeme spolu tráviť čas,“ prezradil Kyrgios s tým, že sa vráti až na trávnatých turnajoch.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Nick Kyrgios

VIDEO Nadal nestratil ani set, Kyrgios vybojoval päťsetovú drámu: Dám si pohár červeného vína a bude to dobré

WIMBLEDON – Španielsky tenista Rafael Nadal skompletizoval zoznam štvrťfinalistov dvojhry vo Wimbledone. Víťaz rekordných 22 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty + 17 =