Home Audio/video Šarapovová má stále cveng: Ruská kráska dala košom milionárovi, ktorý platil aj Sagana

Šarapovová má stále cveng: Ruská kráska dala košom milionárovi, ktorý platil aj Sagana

by Majo Malinovský
Maria Šarapovová

BRATISLAVA – Bývalá ruská svetová jednotka a päťnásobná grandslamová šampiónka Maria Šarapovová, ktorá včera oslávila 34. narodeniny a tenisovú raketu zavesila na klinec už pred rokom, má stále cveng.


O tom, že meno ruskej krásky má stále veľkú hodnotu, sa presvedčil aj ruský milionár a šéf predchádzajúcej stajne cyklistu Petra Sagana Oleg Tiňkov. 53-ročný majiteľ banky sa totiž od svojej krajanky dočkal odmietnutia ohľadom reklamy pre banku Tinkoff.

Spracoval ju jej agent

A to aj napriek tomu, že preslávená ruská siréna absolvovala reklamné fotenie v americkom Los Angeles a zdalo sa, že obidve strany dospeli k dohode. Opak ale nakoniec bol pravdou, k podpisu zmluvy nikdy nedošlo a vplyvný Tiňkov dostal košom. “Ak tomu dobre rozumiem, tak ju napokon spracoval jej agent,” uviedol bývalý šéf Sagana.


Môže si vyberať

Keďže k podpisu zmluvy nedošlo, fotky museli byť skartované a Tiňkov si pre svoju reklamnú kampať musel nájsť novú tvár. Aj nedávno zverejnený výskum spoločnosti Romir potvrdil, že Šarapovová stále patrí medzi TOP 5 športovcov, ktorý majú najsilnejší vplyv na ruskú verejnosť. Aj vďaka tomu si tak ruská kráska stále môže vyberať, s kým uzavrie spoluprácu a koho pošle k vode.

https://www.youtube.com/watch?v=OMe9LiZau7I

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen + thirteen =