Maria Šarapovová
Maria Šarapovová (Foto: TASR/AP - Kathy Willens)

Šarapovová má stále cveng: Ruská kráska dala košom milionárovi, ktorý platil aj Sagana

BRATISLAVA – Bývalá ruská svetová jednotka a päťnásobná grandslamová šampiónka Maria Šarapovová, ktorá včera oslávila 34. narodeniny a tenisovú raketu zavesila na klinec už pred rokom, má stále cveng.


O tom, že meno ruskej krásky má stále veľkú hodnotu, sa presvedčil aj ruský milionár a šéf predchádzajúcej stajne cyklistu Petra Sagana Oleg Tiňkov. 53-ročný majiteľ banky sa totiž od svojej krajanky dočkal odmietnutia ohľadom reklamy pre banku Tinkoff.

Spracoval ju jej agent

A to aj napriek tomu, že preslávená ruská siréna absolvovala reklamné fotenie v americkom Los Angeles a zdalo sa, že obidve strany dospeli k dohode. Opak ale nakoniec bol pravdou, k podpisu zmluvy nikdy nedošlo a vplyvný Tiňkov dostal košom. „Ak tomu dobre rozumiem, tak ju napokon spracoval jej agent,“ uviedol bývalý šéf Sagana.


Môže si vyberať

Keďže k podpisu zmluvy nedošlo, fotky museli byť skartované a Tiňkov si pre svoju reklamnú kampať musel nájsť novú tvár. Aj nedávno zverejnený výskum spoločnosti Romir potvrdil, že Šarapovová stále patrí medzi TOP 5 športovcov, ktorý majú najsilnejší vplyv na ruskú verejnosť. Aj vďaka tomu si tak ruská kráska stále môže vyberať, s kým uzavrie spoluprácu a koho pošle k vode.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Jozef Kovalík

Slováci v akcii: Utorok 28. marca

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 21 slovenských zástupcov. Kovalík a Gombos na challengeroch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 − ten =