Home BTZ Začala sa hlavná súťaž majstrovstiev v tenise mužov a žien 2023

Začala sa hlavná súťaž majstrovstiev v tenise mužov a žien 2023

by lp

BRATISLAVA – V petržalskom klube TK Jednotka odštartovali 5. júna 2023 doobeda Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023.Slovenskí tenisti a tenistky bojujú na šiestich antukových kurtoch o celkovú dotáciu 8 000 eur. Finálové zápasy sú na programe vo štvrtok 8. júna. V pondelok boli na programe zápasy 1. kola dvojhry mužov aj žien, pričom ženy dohrajú ešte úvodné kolo v utorok.

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023: Rozhovor so Samuelom Kyjacim po postupe do 2. kola dvojhry

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023: Rozhovor s Norbertom Marošíkom po postupe do 2. kola dvojhry

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023: Rozhovor s Dávidom Brnom po postupe do 2. kola dvojhry

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023: Rozhovor s Oliverom Daom po postupe do 2. kola

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023: Rozhovor s Viktóriou Lackovou po postupe do 2. kola

Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023 Rozhovor s trénerom Kročkovej Martinom Hromcom

Po Shahar Peerovej, Martinovi Kližanovi či Magdaléne Rybárikovej sa skúsený a uznávaný slovenský tenisový tréner Martin Hromec (47) venuje v trnavskej EMPIRE Tennis Academy 14-ročnej talentovanej tenistke Natálii Kročkovej. Kročková postúpila na Majstrovstvách v tenise mužov a žien 2023 v petržalskom klube TK Jednotka do 2. kola dvojhry, keď zdolala Alexandru Gombitovú 6:1, 6:1. Aj o tom sa s nami porozprával jej tréner.

VIDEOPOZVÁNKA NA TURNAJ:

Zdroj: lp

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

17 + 18 =

2 komentáre

tM 6 júna, 2023 - 9:23 pm

KDE JE NEJAKÁ WEBOVÁ STRÁNKA PREBIEHAJÚCICH MAJSTROVSTIEV V TENISE? KDE SÚ AKTUÁLNE INFORMÁCIE, ROZPIS PLÁNOVANÝCH ZÁPASOV, AKTUÁLNE PAVÚKY? ODKIAĽ SA MÁ TENISOVÝ FANÚŠIK DOZVEDIEŤ VIAC? MYŠLIENKA USPORIADAŤ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V TENISE DOSPELÝCH JE SUPER, AMBÍCIA ASPOŇ DROBNÝCH PRIZE MONEY JE SUPER, AMBÍCIA KARIET DO TURNAJOV SVETOVEJ SÉRIE JE SUPER, … ALE PROPAGÁCIA A MARKETING JE KDE? CELÝ MARKETING OSTAL IBA V ROVINE SPORU S STZ, BEZ TOHO BY O TOMTO TURNAJI SNÁĎ NIKTO NEVEDEL. DO GOOGLU DÁM HĽADAŤ “MAJSTROVSTVÁ V TENISE” A ČO MI NÁJDE? NIČ… ŠKODA. ALE DRŽÍM PALCE DO BUDÚCNOSTI, POKRAČUJTE V TEJTO AKTIVITE.

Reply
Majo Malinovský 7 júna, 2023 - 11:52 am Reply