Home Najdôležitejšie Magda Rybáriková si naplno užíva materstvo: Najkrajší vianočný darček!

Magda Rybáriková si naplno užíva materstvo: Najkrajší vianočný darček!

by Jaroslav Šípkar
Magdaléna Rybáriková si užíva materstvo plnými dúškami

Bývalá slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková dostala ten najkrajší vianočný darček!


Z bývalej slovenskej tenisovej hviezdy šťastná mamička na plný úväzok. Magdaléna Rybáriková dostala ten najkrajší vianočný darček v predstihu. „Mám toho najúžasnejšieho synčeka. Skvele papá, ešte lepšie spí,“ pochvaľovala si v rozhovore pre Nový Čas.

Rybáriková namiesto naháňania súperiek po kurte behá od prebaľovania k dojčeniu a ostatným materským povinnostiam, ale užíva si to plnými dúškami. „V tehotenstve som počúvala všeličo o prebdených nociach, o deťúrencoch, ktoré nie a nie zaspať. Aj som sa obávala, ale na Lucasa z toho nič neplatí! Už sa nám stalo, že prespal päť hodín.”

S priateľom Ericom sa tešia na najkrajšie vianočné sviatky, pretože ich oslávia prvýkrát ako rodina aj s maličkým Lucasom. „Naozaj si to užívam. Sme spolu celá rodina a vlastne si vianočné sviatky užívame odvtedy, ako sa malý narodil. Je to ten najkrajší darček, aký som mohla dostať.”

34-ročná Rybáriková sa počas svojej kariéry dostala aj do elitnej svetovej dvadsiatky, najvyššie bola na 17. mieste v rebríčku WTA.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

8 + ten =