Home Najdôležitejšie Lüthi odhalil jednu vec o Federerovi, o ktorej jeho fanúšikovia doteraz možno nevedeli

Lüthi odhalil jednu vec o Federerovi, o ktorej jeho fanúšikovia doteraz možno nevedeli

by Roderik Pastier

Roger Federer (38) rovnako ako väčšina jeho tenisových kolegov aktuálne počas pandémie netrénuje tak intenzívne ako v priebehu súťažného kolotoča. Vo februári minulého roku podstúpil operáciu pravého kolena a toto obdobie využíva na úplnú rekonvalescenciu.


Švajčiar tento rok odohral len Australian Open, kde v semifinále podľahol v troch setoch Djokovičovi. Okrem tohto grandslamu sa zúčastnil na exhibícii v Kapskom Meste spolu s večným rivalom a zároveň priateľom Rafaelom Nadalom. Očakáva sa, že Maestro zotrvá na okruhu minimálne do konca sezóny 2021. Jeho primárnym cieľom je vyhrať zlatú medailu na olympijských hrách v Tokiu, ktoré boli preložené z dôvodu výskytu pandémie koronavírusu.

Federer je bezpochyby jedným z najobľúbenejších hráčov v histórii tenisu, hlavne vďaka svojej nespornej kvalite, ale v neposlednom rade tiež v dôsledku jeho príkladného správania na kurte aj mimo neho. Fanúšikovia častokrát sú tak ohúrení jeho schopnosťami, že zabúdajú na všetko ostatné.Federer je oveľa zábavnejší, ako si jeho fanúšikovia myslia

Tennis Channel je tvorcom relácie ‘Coaching In the Bigs’, ktorú vedie Paul Annacone. Paul pozval do relácie trénera Federera, ktorým je od roku 2007 Severin Luthi a požiadal ho, aby prezradil jednu vec o Rogerovi, ktorú jeho fanúšikovia nevedia. „Je to veľmi náročné, pretože existuje mnoho vecí, o ktorých by som mohol rozprávať, no jednu predsa vyberiem. Federer je oveľa zábavnejším, ako si jeho fanúšikovia myslia. Ľudia si ho často spájajú len s osobnosťou skvelého tenistu, ale je naozaj veľký humorista,” Lüthi poznamenal.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 3 =