Bob Bryan, Mike Bryan
Bob a Mike Bryanovci (Foto: TASR/AP - Lee Jin-man)

Legendárny Mike Bryan miluje Slovensko: Uvažujem o zmene občianstva! Možno raz bude môj syn hrať za Slovensko v Davis Cupe

Legenda štvorhry Američan Mike Bryan miluje Slovensko a netají, že uvažuje o zmene občianstva. Možno raz budem trénovať váš daviscupový tím a syn bude hrať za Slovensko!


Mike Bryan je legendou svetovej štvorhry. Na čele deblového poradia bol neuveriteľných 506 týždňov. Na konte má 22 grandslamových trofejí (vrátane zmiešanej štvorhry). Na olympiáde získal bronz. A vyhral dokopy 124 turnajov. S bratom Bobom naháňal strach všetkým súperom.

44-ročná deblová legenda sa oženila so slovenskou modelkou Nadiou Murgašovou. Slovensko miluje, vie si predstaviť život v našej krajine a dokonca priznal, že zvažuje zmenu občianstva!

„Mám u vás rád všetko. Ľudí, jedlo, prírodu, rieky, lesy, zámky, prostredie. Tri mesiace do roka, zvyčajne od mája do augusta, trávime leto v Trenčíne, kde bývame na rovnakej ulici ako traja víťazi Stanleyho pohára – Zdeno Chára, Marián Gáborík, Marián Hossa,“ prezradil Mike Bryan pre Denník Šport.

„Nedbal by som žiť v Trenčíne celý rok. Uvažujem požiadať o slovenské občianstvo a ktovie, možno raz budem trénovať slovenský daviscupový tím a syn bude hrať za Slovensko v Davisovom pohári. V USA je konkurencia prisilná,“ dodáva legendárny deblista.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Jozef Kovalík

Slováci v akcii: Utorok 28. marca

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 21 slovenských zástupcov. Kovalík a Gombos na challengeroch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 5 =