Home Najdôležitejšie Legendárna Hantuchová ukončila kariéru

Legendárna Hantuchová ukončila kariéru

by Michal Pokrivka

LONDÝN – Daniela Hantuchová sa rozhodla ukončiť kariéru. Skúsená rodáčka z Popradu oznámila túto správu fanúšikom priamo z Londýna, kde si momentálne vychutnáva Wimbledon z pozície diváčky.

„Ahojte, chcem vám oznámiť, že nastal čas opustiť profesionálny tenis. Neznamená to, že sa s ním lúčim úplne. Tenis je súčasťou mojej duše, mojej DNA, odkedy som prvýkrát vzala do rúk raketu. Tento pocit vo mne zostane navždy. Vďaka tenisu som sa stala tým, kým som. Ďakujem mu za úžasné veci. Zažila som vzostupy a pády. Boli súčasťou skvelej cesty, ktorá sa týmto nekončí – cesty životom. Tá pokračuje bez tenisovej tašky na pleciach. Verím, že máme pred sebou mnohé kapitoly, ktoré budeme spolu zdieľať,“ oznámila fanúšikom prostredníctvom videa na sociálnej sieti.

„Byť súčasťou WTA, fedcupového tímu a olympijského tímu bolo pre mňa najväčším požehnaním. Neexistujú slová, ktorými by som vyjadrila vďačnosť všetkým organizátorom, hráčom a najmä vám – fanúšikom. Prežívať túto životnú cestu s vami pre mňa znamená všetko. Zavrieť jednu kapitolu znamená otvoriť novú,“ teší sa slovenská ikona na nové životné výzvy.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − fourteen =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy