Nick Kyrgios
Nick Kyrgios vo výmene názorov s empajrovou rozhodkyňou (Foto: Screenshot Eurosport)

Kyrgios odhalil príčinu svojej náladovosti na kurte. Prehovoril aj o zlých vzťahoch so svojou rodinou

Austrálsky tenista Nick Kyrgios odhalil veľmi zaujímavú a prekvapujúcu príčinu svojej náladovosti na kurte. Prehovoril aj o zlých vzťahoch s rodinou.


Nick Kyrgios sa „preslávil“ nielen cennými skalpami a kvalitnými výkonmi, ale tiež mnohými scénami a incidentmi na kurtoch. Prehovoril o svojej náladovosti a „skratoch“. Podľa vlastných slov to pramení z dlhých odlúčení od svojich partneriek a nedostatku fyzickej blízkosti.

Náladovosť na kurte? Podľa Kyrgiosa dôvodom dlhé odlúčenie od priateľky

Tenisti strávia pol roka na cestách a pokiaľ necestujú ich polovičky s nimi, znamená to pol roka bez partnerky po boku. Kyrgios prezradil, že práve to má vplyv na jeho náladovosť na kurte.

„S mojou prvou priateľkou, bol som preč šesť mesiacov,“ uviedol Kyrgios vo svojom podcaste No Boundaries, cituje ho portál tennis365.com. „Keď sa snažíte podať výkon na najvyššej úrovni, niekto vám začne chýbať emocionálne, fyzicky a premieňa sa to na sexuálnu frustráciu. Som na kurte a nedokážem hrať, pretože som trochu nadržaný, ak viete, čo tým myslím,“ šokuje Austrálčan.

„Nezáleží na tom, či pracujete v kancelárii… Ak sa so svojou polovičkou nevidíte, ovplyvňuje to vás, vašu prácu, vašu náladu, všetko. Najviac náladový som bol, keď som bol dlho preč od svojej partnerky,“ priznal Kyrgios.

Napravené vzťahy s rodinou

Kyrgios prehovoril aj o komplikovaných vzťahoch so svojou rodinou. Priznal, že sa to zlepšilo po tom, ako „prestal odstrkovať od seba ľudí“.

„Moje vzťahy s mojou rodinou neboli pred pár rokmi skvelé. Pretože som bol stále preč a nemal som ich pri sebe. Vyhrával som, prehrával, prechádzal vzťahovými problémami, bojoval s inými problémami. Odháňal som ich, pretože som mal pocit, že svet je proti mne.“

„Odstrčil som každého, kto bol blízko mňa, rozišiel som sa s ľuďmi a to je niečo, čo by som už nikdy nechcel,“ otvoril sa austrálsky tenista.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Martin Kližan

Zväz mu vyrúbil viac ako 270-tisíc: Kližan o nezmyselnom výpočte jeho dlhu, reprezentačnej kauze aj NTC

BRATISLAVA – V dnešnej druhej časti zaujímavého rozhovoru s bývalou slovenskou singlovou jednotkou a niekdajším …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − three =