Home Australian Open Kto lepšie napodobnil Nadala? Kyrgios v odpovedi perlil

Kto lepšie napodobnil Nadala? Kyrgios v odpovedi perlil

by Michal Pokrivka

MELBOURNE – Od včera sa na Australian Open nehovorí o ničom viac než o austrálsko-francúzskom dueli Nick Kyrgios – Gilles Simon. Obaja totiž imitovali rituály Španiela Rafaela Nadala.

Keď sa po zápase novinári pýtali Nicka Kyrgiosa, čia imitácia bola lepšia, nezostal nič dlžný svojej povesti bezprostredného a kontroverzného chlapíka. Bez otáľania odpovedal: „Pravdepodobne Gillesova, ja totiž nenosím spodnú bielizeň.“

Oveľa vážnejší bol pri otázke týkajúcej sa komentárov, ktoré počas zápasu adresoval svojmu tímu v hráčskej lóži. „Správal som sa k nim ako hlupák. Ospravedlnil som sa, len čo som sa vrátil do šatne. Nezaslúžia si to odo mňa. Robia pre mňa veľa na kurte i mimo neho. Nie je prípustné, aby som sa takto správal,“ sypal si na tlačovej konferencii popol na hlavu Austrálčan citovaný internetovým portálom americkej televíznej spoločnosti CNN.Otázku, čo si myslí o imitácii, ktorú predviedol Kyrgios, dostal aj samotný Nadal. „Nestarám sa o to. Som tu, aby som hral tenis. Úprimne povedané, vôbec mi na tom nezáleží. Ak to bolo zábavné, v poriadku. To je všetko,“ uviedla svetová jednotka.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

12 − 4 =