Rafael Nadal
Rafael Nadal (Foto: TASR/AP/Steven Paston)

John McEnroe: Tenisti sú už unavení z toho, ako sa Nadal sťažuje na nohu

Legendárny John McEnroe si myslí, že tenisti sú už unavení zo sťažností Rafaela Nadala na svoju zranenú nohu.


Sedemnásobný grandslamový šampión a bývalá svetová jednotka Američan John McEnroe naznačil, že hráči už môžu byť unavení neustálymi sťažnosťami Španiela Rafaela Nadala na svoju zranenú nohu. V júni 36-ročný Nadal vyhral titul na grandslamovom Roland Garros napriek tomu, že turnaj odohral pod tlmiacimi injekciami.

„Djokovič je otvorený v tom, že chce vyhrať čo najviac titulov a Nadal sa správa tak, že nezáleží na ničom inom, len nastúpiť na kurt a vynaložiť úsilie v každej výmene a v každom zápase. Niekedy sa mi však zdá, že súperov môže unavovať počúvať, ako Rafa hovorí: Necítil som nohu, ani som ju necítil!,” cituje Johna McEnroea Daily Express.

Rafael Nadal vyhral oba tohtoročné grandslamy. Na konte má rekordných 22 grandslamových titulov, Novak Djokovič a Roger Federer majú zhodne po 20 titulov z podujatí “veľkej štvorky”. Nadal pri posledných dvoch svojich štartoch vo Wimbledone hral semifinále (2018 a 2019). Tohtoročnú edíciu odštartuje proti Franciscovi Cerundolovi.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Petra Kvitová

VIDEO Viac ako trojhodinový boj: Česká bojovníčka Kvitová v Pekingu predĺžila parádnu sériu a čaká ju ruská súperka

PEKING – Česká tenistka Petra Kvitová na prestížnom podujatí s dotáciou takmer štyri milióny dolárov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen − eight =