Home Najdôležitejšie Gavrilovová rozhorčene o Kyrgiosovi: Neviem, prečo to povedal

Gavrilovová rozhorčene o Kyrgiosovi: Neviem, prečo to povedal

by Roderik Pastier
Daria Gavrilovová

Roger Federer (38) nedávno zniesol myšlienku o fúzii ženského a mužského okruhu. Zatiaľ čo Švajčiar získal širokú podporu od ostatných tenisových kolegov, Nick Kyrgios vyjadril so zlúčením nespokojnosť prostredníctvom niekoľkých tweetov.


Austrálsky búrlivák však neuviedol dôvod, prečo nesúhlasí s danou myšlienkou. Tento postoj nahneval jeho krajanku Dariu Gavrilovovú.

Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP – Andy Wong)

Gavrilovová: S Kyrgiosom sa moc nerozprávam

Gavrilovová tvrdí, že každý má právo vyjadriť svoj názor, no všetko by malo byť aj logicky opodstatnené. „Okrem turnajov, kde sa s Nickom stretnem s ním takmer vôbec nehovorím. Neviem prečo to povedal a aký má na to dôvod, ale som zástancom toho, že každý názor by mal byť opodstatnený.“ uviedla Gavrilovová.

Gavrilovová tiež objasnila, že veľa hráčov niekedy niečo iba tweetuje a myslí si „áno, to je ono“, ale nie vždy to je pravda. Následne Daria odhalila, že niekedy chce niečo povedať, ale následne si uvedomí, že nemá konkrétny dôvod a radšej mlčí, to odporúča aj Kyrgiosovi.Na záver rozhovoru dodala, že veľa tenistov sa bojí vyjadriť svoj názor, respektíve zaoberajú sa len hraním tenisu a nemajú záujem zúčastňovať sa týchto žabomyších vojen.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eleven + sixteen =