Simona Halepová s manželom Toni Iurucom (Foto: Instagram - @simonahalep)

FOTO+VIDEO: Veľký deň Halepovej: Rumunská tenistka sa vydala, jej mužom je o 12 rokov starší podnikateľ

KONSTANCA – Pre rumunskú tenistku Simonu Halepovú bola streda 15. septembra 2021 špeciálnym dňom. Bývalá svetová jednotka totiž v meste Konstanca vstúpila do manželského zväzku s úspešným podnikateľom Tonim Iurucem.


„Som dojatá. Sú to úplne iné emócie ako víťazstvo na grandslame. Je to niečo osobné, tenis zostáva tenisom. Je to pre mňa veľmi dôležitý krok a som šťastná, že sa to stalo,“ priznala Halepová, ktorej vyvolený Toni Iuruc je starší približne o 12 rokov.

Hviezdna Rumunka patrí k veľmi obľúbeným tenistkám, a preto niet divu, že sa dočkala obrovského množstva gratulácií prostredníctvom sociálnych sietí. K významnému dňu jej blahoželali hráčky ako Barbora Krejčíková, Strýcová či Jelena Vesninová.

Na svoju zverenkyňu nezabudol ani jej austrálsky tréner Darren Cahill, ktorý zároveň vypustil do sveta fotky zo svadobného obradu.

Sama Halepová na svojom instagramovom profile zverejnila pár záberov zo svadby, z ktorých je jasne poznať, že si životný deň poriadne užila.

29-ročná Rumunka oslávila svoj významný životný krok spolu s rodinou a priateľmi, podľa tamojších médií sa svadby zúčastnilo približne 300 hostí.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Rafael Nadal

Rafael Nadal: Tenis sa neuberá dobrým smerom. Stal sa rukojemníkom jediného úderu

Španiel Rafael Nadal kritizuje vývoj tenisu. Podľa jeho názoru sa hra stala rukojemníkom jediného úderu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + thirteen =