Home Najdôležitejšie FOTO Táto sexi kráska bývala aj mužom, talentovaná hráčka si prešla peklom

FOTO Táto sexi kráska bývala aj mužom, talentovaná hráčka si prešla peklom

by Majo Malinovský
Sarah Gronert

BERLÍN – Dnes už bývalá nemecká tenistka Sarah Gronertová (33) to nemala v živote a svojej tenisovej kariére vôbec jednoduché, práve naopak.

Gronertová sa totiž narodila ako intersexuál, teda s mužskými aj ženskými pohlavnými orgánmi. V rodnom liste mala uvedené ako pohlavie ženské a aby ukončila všetky pochybnosti, ako 19-ročná podstúpila operačný zákrok. Pri ňom jej lekári odstránili mužské genitálie a právoplatne sa stala tenistkou, ktorá mohla pôsobiť na okruhu WTA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Head Sprint Pro 3.0 is released 👟🥳As you guys already know, i am a huge fan of Head tennisshoes since day one. And i was so happy that i have been involved in the development as a tester.⚡ Seeing it and playing in it now is soooo cool 🥰 congrats @headtennis_official 👏🏻 P.S.: They are light and slim fitting 🤫 ……………………………………………………………………………. #sprintpro #sarahgronert #sprintpro3.0 #sneaker #tennisgirl #tennisshoes #headdress #blonde #sunrise #model #sprint #shoes #tennis #tenniscourt #head #2020 #collection #visor #head2020 #miami #tennisracket #sportswear #lovetennis #tennisaddict #2020vision #sunlight #prestige2020 #prestige #reddress

Príspevok, ktorý zdieľa SARAH GRONERT (@sarahgronert),

Náročná púť Nemky ale bola sprevádzaná množstvom nadávok a urážok, ktoré jej cestu medzi najlepšie hráčky poriadne komplikovali. Gronertová vynikala výborným podaním, čo vadilo jej súperkám a tiež ich trénerom a pochopiteľne aj fanúšikom. Aj keď talentovanú nemeckú hráčku pasovali na priečky v TOP 50, najvyššie sa jej v rebríčku WTA podarilo dosiahnuť na 164. miesto (v roku 2012).Pod veľkým tlakom hrajúca Gronertová už o rok potom ako 26-ročná ukončila svoju profesionálnu kariéru a na vyššie méty tak už nikdy nedosiahla. Aj keď za tie roky mnohí jej ženstvo spochybňovali, fotky zo sociálnych sietí potvrdzujú, že kariéra modelky, ktorú rozbehla, vôbec nie je márna. Na Instagrame už Nemku sleduje viac ako 50 tisíc followerov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

⭐⭐Ziel für die Saison 2020⭐⭐ Alle Gegner in die Tasche stecken 😜💪🏻 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… 👘 Jumpsuit by @headsportswear 🎾 Prestige MP Racket by @headtennis_official 🥅 HEAD Experimental String – 24/24 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. #prestige #sarahgronert #strong #legs #tennisgirl #sportswear #jumpsuit #tennis🎾 #fitness #workout #booty #fit #fitnessmotivation #model #prestige2020 #fitfamgermany #strongnotskinny #braids #ace #catsuit #blonde #muscle #sport #miami #healthy #fitnesslife #tenniscourt #training #romper

Príspevok, ktorý zdieľa SARAH GRONERT (@sarahgronert),

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 2 =