Home Najdôležitejšie FOTO Provokácia ruskej tenistky v Indian Wells: Nastúpila v drese Spartaka Moskva! Dôvod na vylúčenie z Wimbledonu?

FOTO Provokácia ruskej tenistky v Indian Wells: Nastúpila v drese Spartaka Moskva! Dôvod na vylúčenie z Wimbledonu?

by Jaroslav Šípkar
Jelina Svitolinová Anastasia Potapovová

Ruská tenistka Anastasia Potapovová nastúpila na zápas 3. kola turnaja v Indian Wells proti Američanke Jessice Pegulovej v tričku futbalového Spartaka Moskva.


Ruska Anastasia Potapovová sa postarala o poriadny rozruch, viacerí hovoria o cielenej provokácii. Na zápas tretieho kola turnaja v Indian Wells proti domácej Američanke Jessice Pegulovej nastúpila v tričku futbalového Spartaka Moskva. Pegulová vyhrala po trojsetovom boji.

„Pár dní po rozhodnutí Wimbledonu povoliť Rusom návrat to vyzerá prinajmenšom ako provokácia,” reagoval na sociálnej sieti twitter novinár Carlos Navarro z Punto de Break.

„Máme tu prvý prípad, ktorý treba zvážiť v súvislosti s prijatím Rusov na Wimbledon. Je to dôvod na vylúčenie Potapovovej alebo ešte nie?,” pýta sa v príspevku na twitteri poľský novinár Adam Romer.

Dokonca poľský portál sport.pl tejto téme venoval celý článok. „Potapovová predviedla provokáciu. Si spokojný s WTA? Konanie ruskej hráčky možno považovať ako gesto podpory ruskej vláde v situácii s Ukrajinou,” píše spomínaný web.

Bude mať tento incident dohru?Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × one =