streda, 6 decembra, 2023
HomeNajdôležitejšieFOTO Pri stromčeku, ale aj na horúcej pláži v Dubaji: Ako a...

FOTO Pri stromčeku, ale aj na horúcej pláži v Dubaji: Ako a s kým trávili Vianoce Hantuchová, Cibulková, Kužmová a ďalší?

BRATISLAVA – Vianočné sviatky sa nám pomaly ale isto chýlia ku svojmu koncu a my sme nahliadli do “kuchyne” slovenských aj zahraničných tenisových hviezd, aby sme zistili, ako a s kým si užívali sviatky radosti a pokoja.


“Šťastné a veselé Vianoce všetkým, ktorí dnes oslavujú. Prajem pokoj a lásku,” uviedol Novak Djokovič, ktorý sa už nevie dočkať návratu na Australian Open.

Vianočné sviatky pochopiteľne trávi so svojou drahou polovičkou.

Viki Kužmová trávi Vianoce so svojim drahým doma na Slovensku.

A tiež fanúšikom zapriala šťastné a veselé sviatky.S psíkom a drahou polovičkou zaželal pekné sviatky aj aktuálne tretí hráč sveta Casper Ruud, ktorý má za sebou mimoriadne úspešnú sezónu.

V slnečnom a teplom Dubaji trávi vianočné sviatky svetová šestka Félix Auger-Aliassime, ktorý tiež nezabudol na fanúšikov a praje im pokojné chvíle s najbližšími.

Ani poľská svetová jednotka Iga Swiateková nezabudla počas sviatkov radosti a pokoja pozdraviť fanúšikov.Sympatická Ana Ivanovičová namotivovala fanúšikov k sviatočnému pečeniu.

O tipy na vianočné pečenie sa s fanúšikmi chcela podeliť dlhoročná slovenská reprezentantka a bývalá svetová päťka Daniela Hantuchová.Na fanúšikov nezabudla ani Nemka Angelique Kerberová, ktorá má pred sebou veľkú materskú výzvu.

Veselá Vianoce zaželala fanúšikom aj bývalá druhá hráčka sveta Agnieszka Radwanská.

Prvýkrát si vianočnú atmosféru v trojici s malým synčekom užívajú Kristýna Plíšková a slovenský futbalista obliekajúci dres holandského Feyenoordu Rotterdam Dávid Hancko.Pohodové Vianoce si doma v Bratislave užíva aj bývalá svetová štvorka a víťazka Turnaja majsteriek Dominika Cibulková, ktorá so svojim manželom Navarom očakáva ďalší prírastok do rodiny.

Zdroj: ts, Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 + 9 =

Slováci v akcii