Taylor Fritz, Australian Open
Taylor Fritz (Foto: TASR/AP - Ng Han Guan)

FOTO Nakreslil penis na kameru? Americká hviezda vysvetlila svoje umelecké dielo: Zabudol som na dôležitú vec

MELBOURNE – Americká svetová deviatka Taylor Fritz sa po postupe do druhého kola Australian Open postarala o netradičný umelecký zážitok.


Fritz, ktorý si pri úvodnej previerke v Melbourne poradil s gruzínskym súperom Nikolozom Basilašvilim po dva a pol hodinovom boji v štyroch setoch, nakreslil po triumfe na kameru objekt nápadne pripomínajúci pánske prirodzenie.

VIDEO Absolútne nevídaný bizár na Australian Open: Minuloročná finalistka odhodila raketu a oslavovala, ostatní nechápali

Vôbec neviem kresliť

Pozornosti fanúšikov pochopiteľne tento nákres neunikol a okamžite rozpútali diskusiu, do ktorej sa následne zapojil aj člen elitnej svetovej desiatky. “Pre vašu informáciu, snažil som sa namaľovať zámok. Ale zabudol som na dôležitú vec. Vôbec neviem kresliť,” vysvetlil Fritz pobavene na sociálnych sieťach k svojmu umeleckému výtvoru.Takmer rovnaký obrázok po výhre nakreslila o deň neskôr aj jeho krajanka Jessica Pegulová, ale z jej kresby je zrejmé, že ide o zámok a teda jej kresliace schopnosti sú zdá sa na vyššom leveli.Tak či onak Fritz tie svoje už v tomto roku nedostane v Melbourne príležitosť vylepšiť, pretože v druhom vystúpení v päťsetovom boji prekvapivo podľahol domácemu Popyrinovi.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Petra Kvitová

VIDEO Viac ako trojhodinový boj: Česká bojovníčka Kvitová v Pekingu predĺžila parádnu sériu a čaká ju ruská súperka

PEKING – Česká tenistka Petra Kvitová na prestížnom podujatí s dotáciou takmer štyri milióny dolárov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − four =