Home Audio/video FOTO Nakreslil penis na kameru? Americká hviezda vysvetlila svoje umelecké dielo: Zabudol som na dôležitú vec

FOTO Nakreslil penis na kameru? Americká hviezda vysvetlila svoje umelecké dielo: Zabudol som na dôležitú vec

by Majo Malinovský
Taylor Fritz, Australian Open

MELBOURNE – Americká svetová deviatka Taylor Fritz sa po postupe do druhého kola Australian Open postarala o netradičný umelecký zážitok.


Fritz, ktorý si pri úvodnej previerke v Melbourne poradil s gruzínskym súperom Nikolozom Basilašvilim po dva a pol hodinovom boji v štyroch setoch, nakreslil po triumfe na kameru objekt nápadne pripomínajúci pánske prirodzenie.

VIDEO Absolútne nevídaný bizár na Australian Open: Minuloročná finalistka odhodila raketu a oslavovala, ostatní nechápali

Vôbec neviem kresliť

Pozornosti fanúšikov pochopiteľne tento nákres neunikol a okamžite rozpútali diskusiu, do ktorej sa následne zapojil aj člen elitnej svetovej desiatky. “Pre vašu informáciu, snažil som sa namaľovať zámok. Ale zabudol som na dôležitú vec. Vôbec neviem kresliť,” vysvetlil Fritz pobavene na sociálnych sieťach k svojmu umeleckému výtvoru.Takmer rovnaký obrázok po výhre nakreslila o deň neskôr aj jeho krajanka Jessica Pegulová, ale z jej kresby je zrejmé, že ide o zámok a teda jej kresliace schopnosti sú zdá sa na vyššom leveli.Tak či onak Fritz tie svoje už v tomto roku nedostane v Melbourne príležitosť vylepšiť, pretože v druhom vystúpení v päťsetovom boji prekvapivo podľahol domácemu Popyrinovi.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

13 − 10 =