7.9 C
New York
sobota, 2 decembra, 2023

Buy now

FOTO John Isner opäť žiari šťastím: Vitaj na svete James!

NEW YORK – Neváhal ani chvíľu! Americký dlháň John Isner na prestížnom BNP Paribas Open v Indian Wells nenastúpil do tretieho kola dvojhry a osemfinále štvorhry, ale bleskovo zbalil kufre a vyrazil domov do Dallasu, kde mala jeho manželka Madison McKinleyová Isnerová každú chvíľu porodiť ich tretieho potomka.


Krátko na to sa sympatický americký párik dočkal tretej životnej radosti, keď pani Isnernová priviedla na svet synčeka Jamesa “Macka” McKinleyho Isnera a 36-ročný obrovitý tenista pri pôrode pochopiteľne nechýbal.

“Bol to veľmi rušný deň. Musím ísť domov za rodinou, to je teraz moja povinnosť. Je to oveľa dôležitejšie ako tenis,” napísal pri náhlom odchode z Indian Wells Isner v oficiálnom vyhlásení. A už o pár dní neskôr sa aktuálne 29. hráč rebríčka ATP mohol pochváliť radostnou zvesťou.Už sa nemohol dočkať rodiny

“12. októbra 2021. O dva a pol týždňa skôr (oproti odhadovanému termínu), tento malý borec sa už nemohol dočkať, až sa zoznámi so svojou rodinou. Vitaj na svete, James Mack McKinley Isner,” napísal na Instagrame rozradostený trojnásobný otecko a pridal poklonu aj svojej milovanej žene: “Neviem, ako to robíš, ale si jednoducho neuveriteľná. Naše deti majú tú najlepšiu mamu!”Gratuloval mu aj parťák Sock

Radostná zvesť pochopiteľne spustila lavínu gratulácií od kolegov Isnera z okruhu ATP, medzi ktorými nechýbali skúsený taliansky veterán Andreas Seppi, Argentínčan Juan Monaco, Brazílčan Marcelo Melo či Isnerov deblový parťák a krajan Jack Sock. “Gratulujem, veľký brat! Posielám vám veľa lásky,” napísal Sock kamarátovi. Zo žien Isnerovi pogratulovala napríklad aj Nemka Lisická.

Tretí potomok

Isner sa s manželkou dočkali už tretieho spoločného potomka, keď ako prvá sa im v septembri roku 2018 narodila dcérka Hunter Grace, ktorú v októbri 2019 nasledoval synček John Hobbs. Manželia sú spolu od decembra roku 2017, kedy svoj zväzok spečatili sobášom.

Zdroj: ts, Instagram – John Isner

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + 17 =

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles