Home Najdôležitejšie FOTO Djokovič to schytal od ruskej rodáčky, ktorá má rovnaké zranenie: Mala by som byť schopná s tým zajtra hrať

FOTO Djokovič to schytal od ruskej rodáčky, ktorá má rovnaké zranenie: Mala by som byť schopná s tým zajtra hrať

by Majo Malinovský
Novak Djokovič, Zranenie, Ošetrovanie, Australian Open

BURNIE – 33-ročná austrálska tenistka Arina Rodionovová, ktorá je rodáčkou z ruského Tambova, si neodpustila rýpnutie do srbskej svetovej jednotky Novaka Djokoviča.


Srbský fenomén podľa posledných správ vybojoval rekordnú 22. grandslamovú trofej na Australian Open s trojcentimetrovou trhlinou v stehne a viacerí pochybovači neveria, že je to vôbec možné. Aj keď riaditeľ turnaja Craig Tiley po triumfe Djokoviča potvrdil vážnosť jeho zranenia, už počas priebehu turnaja a stále množstvo fanúšikov neverí, že by takýto zázrak bol možný a podľa mnohých Nole vážne zranenie viac menej len predstieral, čo ale v Melbourne rezolútne samotný Djokovič vyvrátil.

Aj keď Australian Open je už za nami, k šampiónovmu zraneniu sa vrátila Rodionovová príspevkom na sociálnej sieti. Ruská rodáčka počas svojho pôsobenia na turnaji ITF v austrálskom Burnie zverejnila na sociálnej sieti foto s obviazaným stehnom s tým, že má identické zranenie ako Djokovič.Aj ona má trojcentimetrovú trhlinu

“Takže, mám trojcentimetrovú trhlinu vo svojom zadnom stehennom svale a urobila som si trochu prieskum. Mala by som byť schopná s tým zajtra hrať,” napísala k fotografii a pridala smejúceho sa smajlíka. Austrálčanka ale kvôli zraneniu na štvrťfinálový súboj proti Gadeckej nenastúpila a turnaj sa pre ňu predčasne skončil.

Fotografiou s popisom dala jasne najavo, na akej strane stojí a že sa pridáva k tým, ktorí si myslia, že až tak zle na tom srbský fenomén zrejme nebol, keď si v tvrdej konkurencii prakticky bez väčších problémov dokráčal po rekordnú grandslamovú trofej.Druhý tábor sa zastal Djokoviča

Druhý tábor fandiaci Djokovičovi ale pochopiteľne nezostal bez reakcie, pretože odvážne a podľa nich aj dehonestujúce až hanebné slová si mohla aktuálne až 311. hráčka sveta odpustiť.

“Je to hanebné, len si robíš hanbu! Možno by si sa mala viac sústrediť na vyhrávanie nejakých zápasov a titulov, namiesto písania úbohých komentárov ako je tento,“ napísal jeden fanúšik Djokoviča a druhý reagoval podobne: “Možno, keby bola v takej forme ako Novak, tak by mala väčšiu šancu sa s takým zranením vysporiadať.”

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 18 =