Home Najdôležitejšie Emma Raducanuová zažíva veľké trápenie: Môže za jej nevýrazné výkony na kurtoch?

Emma Raducanuová zažíva veľké trápenie: Môže za jej nevýrazné výkony na kurtoch?

by Jaroslav Šípkar
Emma Raducanuová

Emma Raducanuová zažíva veľké trápenie v osobnom živote. Môže táto trauma za jej nevýrazné výkony na kurtoch?


Britka Emma Raducanuová sa vlani stala šokujúcou víťazkou grandslamového US Open. Odvtedy sa jej život obrátil na ruby. Stala sa obeťou “stalkera”, ktorý ju prenasledoval. 35-ročného muža v piatok súd v Bromley uznal vinným z prenasledovania tínedžerky a vo februári by mal byť odsúdený. Informuje o tom Daily Mail.

Emma Raducanuová zažíva od titulu na US Open peklo

Podľa tohto zdroja sa muž stal posadnutý Raducanuovou práve po tom, ako vyhrala titul na US Open. Pricestoval na predmestie Londýna, kde tenistka žije so svojimi rodičmi a pýtal sa neznámych na cestu k jej domu. Údajne navštívil jej dom trikrát a raz jej nechal odkaz o “zaslúženej láske”. Pri inej príležitosti ukradol topánku jej otca ako “suvenír”.

Britská tenistka na súde uviedla, že sa už vo vlastnom dome necíti bezpečne. „Odkedy sa to stalo, cítim sa vystrašene. Cítim veľké obavy, keď idem von, najmä keď som sama. Mám pocit, že mi zobrali slobodu. Neustále sa obzerám cez rameno. Som na nervy, bojím sa, že sa to môže zopakovať. Necítim sa bezpečne vo svojom vlastnom dome, kde by som sa mala cítiť najbezpečnejšie.”

Toto trápenie a nepohoda sa možno prenášajú aj na tenisové kurty. Emma Raducanuová totiž od šokujúceho triumfu vo Flushing Meadows dosahuje veľmi nevýrazné výsledky. Odvtedy odohrala osem zápasov, z nich päť prehrala.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

10 + 8 =