Emma Raducanuová
Emma Raducanuová pózuje s víťaznou trofejou (Foto: TASR/AP - Elise Amendola)

Krásna, talentovaná a šialene bohatá: Emma Raducanuová má vďaka svojmu pôvodu veľkú výhodu

LONDÝN – Mimoriadne talentovaná, krásna, stále skromná a už aj poriadne bohatá. Taká je aktuálne britská tenisová hviezdička Emma Raducanuová, ktorá sa po historickom zápise a životnom výkone topí v peniazoch.


Iba 18-ročná kométa na US Open dokázala to, čo sa nepodarilo v tenisovej histórii ešte nikomu pred ňou. Na záverečnom grandslame sezóny dokráčala z kvalifikácie až za ziskom cennej trofeje a všetkých desať duelov vyhrala bez straty jediného setu. Životným výkonom si podmanila celý tenisový svet a o mladú Britku sa už začínajú biť svetoznáme značky, ktoré chcú aby sa stala práve ich tvárou.

Dcéra rumunského otca a čínskej matky, ktorej veľký úspech ocenil napríklad aj nemecký kouč Liverpoolu Jürgen Klopp, následne zažiarila na tradičnom módnom galavečeri Met Gala, kde neušla pozornosti zástupcov slávnych módnych značiek ako Chanel, Lacoste, Aston Martin, Tiffany, Nike či Adidas a podľa odborníkov je otázkou času, kedy dostane ponuky na veľké zmluvy, ktoré ju zabezpečia.Jej pôvod veľkou výhodou

„Jej veľkou výhodou je, že má vďaka svojmu pôvodu kontakty na tri lukratívne trhy: Severnú Ameriku, Európu aj Áziu,“ uviedol analytik spoločnosti Global Data, ktorý jedným dychom dodal, že úspech si Raducanuová nemohla načasovať lepšie. Nové sponzorské zmluvy sa totiž uzatvárajú práve v čase medzi posledným a prvým grandslamom sezóny a tak veľká ponuka môže byť na stole čo nevidieť. Samozrejme dodáva, že mladučký britský talent potrebuje viac podobných úspechov aby sa lukratívne zmluvy pohrnuli a nestačí len jeden výstrel.

O peniaze sa jej starajú rodičia

Za senzačný triumf na US Open zinkasovala Raducanuová dva a pol milióna amerických dolárov, ale o správu financií sa jej zatiaľ stále starajú rodičia. „Nechávam to na nich, postarajú sa o to za mňa,“ uviedla s úsmevom sympatická Britka akurát s dodatkom, že si kúpila nové slúchadlá ako náhradu za staré, o ktorých rozbití pred časom s humorom pred novinármi informovala.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Druhý deň Majstrovstiev v TK Jednotka: Na kurtoch hrá aj Martin Kližan

V petržalskom klube TK Jednotka odštartovali 5. júna 2023 Majstrovstvá v tenise mužov a žien 2023. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − two =