Home Najdôležitejšie Drsní dozorcovia, šibenica či zdrogovaní väzni: Čo čaká Borisa Beckera?

Drsní dozorcovia, šibenica či zdrogovaní väzni: Čo čaká Borisa Beckera?

by Jaroslav Šípkar
Boris Becker

Boris Becker mieri do väzenia. Čakajú ho veľmi ťažké časy…


Šesťnásobný grandslamový víťaz Nemec Boris Becker bol odsúdený na dva a pol roka do väzenia. Dôvodom bolo viacero trestných činov v súvislosti s jeho nepriaznivou finančnou situáciou a dlhmi.

Švajčiarsky Blick informuje o tom, že Becker si odpyká svoj trest v neslávne známom londýnskom väzení Wandsworth. Beckera nečaká žiadna prechádzka ružovou záhradou…

Väzenie nachádzajúce sa v juhovýchodnej časti Londýna je známe nekompromisnými dozorcami, ktorí nerozlišujú, či sa jedná o vraha alebo tenisovú legendu.

Britský novinár a dokumentarista Chris Atkins si pobyt v tomto väzení vyskúšal a podľa jeho svedectva je bežné užívanie drog niektorými väzňami.

Luxusné nehnuteľnosti vymení Becker za priestor s veľkosťou 6,5 metra. Dokument o väznici Wandswort odvysielala v minulosti BBC. Reportéri strávili vo väznici týždeň a boli svedkami niekoľkých pokusov o útek.

Vo väznici Wandswort sa nachádza aj šibenica, no v súčasnosti je už len pripomienkou čias dávno minulých, keď slúžila na popravy.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

six + 5 =