Home Australian Open Djokovičov otec: Nevedia, čo urobili! Dodá mu to silu, po tomto vyhrá ďalších 10 grandslamov

Djokovičov otec: Nevedia, čo urobili! Dodá mu to silu, po tomto vyhrá ďalších 10 grandslamov

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič

Srdjan Djokovič vyhlásil, že jeho syna Novaka neprinúti nič pokľaknúť a po škandále v Austrálii vyhrá ešte ďalších 10 grandslamových titulov.


Novak Djokovič vyhral súd ohľadom zrušenia jeho austrálskych víz. Prepustili ho z karanténneho hotela a už aj absolvoval tréning za zavretými dverami. Pripravuje sa na Australian Open, kde bude bojovať o rekordný 21. grandslamový titul.

„Ďakujem ľuďom na celom svete za to, že bojujú za slobodu myslenia a prejavu. Novak robí to isté a jeho rodina bojuje za neho a jeho práva. Nič ho neprinúti pokľaknúť. Veľa sa toho stalo, bolo to veľmi ťažké. Je to duševná skala, úžasný mladý muž, ktorý nikdy nikomu neublížil. Vždy sa snaží pomôcť a nie naopak. No vidno, že mocným tohto sveta sa nepáčilo, že je z malej a chudobnej krajiny. Mysleli si, že sú obdarení božskou mocou a nepáčilo sa im, že taký dobrý chlap môže byť najlepší v ich buržoáznom športe,“ hneval sa Srdjan Djokovič, ktorého cituje srbský Telegraf.

Djokovičov otec: Nevedia, čo urobili! Po tomto vyhrá ďalších 10 grandslamov

Mnohí prognózujú, že Novaka Djokoviča incident po prílete do Austrálie zdravo naštartuje a v Melbourne bude neporaziteľný. Aj podľa jeho otca Srdjana ťažké momenty, ktorými prešiel, premení na motiváciu.

„Dodá mu to silu, nevedia, čo urobili. Vyhrá ďalších 10 grandslamových turnajov. Je super, psychicky je taký silný, že mu to vôbec neprekážalo. Po tomto víťazstve sa teší na návrat na kurt,” vyhlásil Srdjan Djokovič.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

one + nineteen =