Home Najdôležitejšie Djokovič zaskočil personál luxusného hotela: Neskutočné, niečo také sa u hviezd nevidí

Djokovič zaskočil personál luxusného hotela: Neskutočné, niečo také sa u hviezd nevidí

by Majo Malinovský

VISOKO – Novak Djokovič aj s rodičmi zavítal na týždňovú dovolenku do Bosny a Hercegoviny, kde srbská jednotka navštívila aj kontroverzné mestečko Visoko so známym Bosnianskym údolím pyramíd.


Djokovičovci boli ubytovaní v luxusnom hoteli Pinu Nature a pracovníci tohto zariadenia sa vyjadrili k správaniu a hviezdnym manierom srbskej svetovej jednotky. Djokovič na tenise zarobil stovky miliónov, ale stále nezabúda odkiaľ prišiel a v akých chudobných podmienkach vyrastal.

Srbská legenda síce nemá u fanúšikov tenisu takú veľkú popularitu ako Roger Federer či Rafael Nadal, ale na zamestnancov hotela spravil 33-ročný srbský velikán obrovský dojem.Žiadne špeciálne požiadavky a hviezdne maniere

“Novak k nám dorazil v pondelok a hneď prvé čo urobil bolo, že sa prišiel s každým pozdraviť a podať nám ruku: “Ahoj, ja som Novak””, uviedol jeden z pracovníkov hotela a ohúrený dodal: “Stále sa usmieval a nemal problém prehodiť s kýmkoľvek pár viet. Bolo to neskutočné, niečo také sa u hviezd jeho formátu len tak nevidí.”

“Nič nechcel. Žiadne špeciálne služby oproti ostatným hosťom si nevyžiadal. Jedinou vecou, ​​o ktorú požiadal, bola príprava jedál podľa jeho stravovacieho plánu, ale to nebol žiadny problém,” dodal zamestnanec zaskočený obrovskou ľudskosťou Noleho. “Novak si tu rezervoval tri izby, a keď ich potom on a jeho priatelia opúšťali, všetky boli absolútne čisto upratané a v dokonalom stave. Toto proste často nevidíte,”Správanie, aké u hviezd bežne nevidíte

Ten sa v luxusnom hoteli zdržiaval aj po nevydarenej a ostro kritizovanej balkánskej Adria Tour, ktorá bola predčasne ukončená kvôli rozšírenej nákaze koronavírusom medzi hráčmi aj fanúšikmi a aj vtedy prekvapil personál svojim správaním: “Novak si tu rezervoval tri izby, a keď ich potom on a jeho priatelia opúšťali, všetky boli absolútne čisto upratané a v dokonalom stave. Toto proste často nevidíte.”

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − thirteen =