Home Najdôležitejšie Daniil Medvedev reagoval na panický záchvat Ukrajinky Tsurenkovej: Je mi to ľúto! Želám si mier na celom svete

Daniil Medvedev reagoval na panický záchvat Ukrajinky Tsurenkovej: Je mi to ľúto! Želám si mier na celom svete

by Jaroslav Šípkar
Daniil Medvedev, ATP Indian Wells

Rus Daniil Medvedev reagoval na to, že Ukrajinka Lesia Tsurenkovová odstúpila z Indian Wells pre panický záchvat.


Ukrajinská tenistka Lesia Tsurenkovová odstúpila pre panický záchvat z turnaja v Indian Wells pred zápasom s Bieloruskou Arynou Sabalenkovou. Rus Daniil Medvedev dostal od novinárov otázku na tento moment.

„Ťažká otázka. Predovšetkým, chcem sa ospravedlniť všetkým ukrajinským hráčom za to, čím prechádzajú,” hovoril Daniil Medvedev.

„Situáciu s Tsurenkovou nepoznám detailne. Mala by to byť skôr otázka na ňu a možno trochu na Sabalenkovú, pretože som o tom vôbec netušil až do ďalšieho dňa. Dohral som zápas pred nimi a bol som prekvapený, že sa hrala potom štvorhra,” vrátil sa Medvedev k nečakanej situácii.

„Myslel som, že mal byť zápas dvojhry a potom som to na ďalší deň videl. Keď hovoríme o špičkových hráčoch, samozrejme máme zodpovednosť. A záleží to na každom človeku individuálne, ako sa s tým vysporiada. Stále hovorím to isté, som za mier po celom svete. Ak mám byť úprimný, to je všetko čo k tomu môžem povedať,” dodal Daniil Medvedev v rozhovore pre oficiálny web turnaja Indian Wells.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × 4 =