Home Najdôležitejšie Čerstvo zamilovaná Chantal Škamlová späť na kurtoch na ProAm Challenge

Čerstvo zamilovaná Chantal Škamlová späť na kurtoch na ProAm Challenge

by Peter Koropecký

BRATISLAVA – Víťazstvom na turnaji v Bratislave ukončila kariéru a užíva si život mimo kurtu.


Tenistka Chantal Škamlová v auguste tohto roku oficiálne ukončila profesionálnu kariéru tým najlepším možným spôsobom: turnajovým víťazstvom na domácej pôde. Zaokrúhlila tak počet víťazstiev vo štvorhre na okruhu ITF na neuveriteľných 40. 

Konkrétne plány, čomu sa bude venovať ďalej, zatiaľ nemá: “Nechcela som sa hneď po kariére vrhnúť naplno do niečoho nového, chcem si chvíľu úžívať život a uvidím neskôr, čo ma bude najviac napĺňať.”

To ale neznamená, že sedí doma s vyloženými nohami. Príjemné s užitočným sa rozhodla spojiť na dotovaných turnajoch UTR Pro Tennis Tour, keď si vďaka nim predĺžila leto na chorvátskom pobreží. Miesto obvyklej pripravy a trénovania však trávila čas oddychom na pláži a spoznávaním miestnej gastronómie s priateľom  Jasonom, s ktorým sa dali dokopy len prednedávnom. Jason pochádza z USA a je profesionálny hokejista. To, kde a čomu sa bude Chantal v nasledujúcich mesiacoch venovať, závisí aj od miesta jeho ďalšieho pôsobenia. Na podpísanie zmluvy na novú sezónu zatiaľ čaká.

Začiatkom decembra má však Chantal v plánoch jasno. Zúčastní sa charitatívneho tenisového turnaja ProAm Challenge by Adifex, ktorý sa uskutoční 4. decembra v Bratislave už po štvrtýkrát. 

Tenisový turnaj ProAm Challenge 2021 by Adifex sa uskutoční 4. decembra v Bratislave už po štvrtýkrát.

ProAm Challenge 2021

PROMO VIDEOProAm Challenge 2021 by Adifex

“Každý rok sa veľmi rada zúčastňujem tohto turnaja, hlavne kvôli jeho myšlienke pomôcť. Navyše je na ňom vzdy aj dobrá atmosféra, takže sa už veľmi teším aj na tento ročník.” Výťažok z turnaja, tak ako aj po minulé roky, pôjde na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie detského kardiocentra. Jedno z najšťastnejších období vo svojom živote prežíva aj ďalšia z účastníčok turnaja Vivien Juhászová. Len pred niekoľkými dňami zažila požiadanie o ruku ako z hollywoodského filmu. Priateľovi Adriánovi povedala svoje áno priamo na piesočnej pláži počas romantickej dovolenky na ostrove v Tichom oceáne. Na turnaji ProAm Challenge by Adifex nebude chýbať ani tento rok, pričom v minulosti si odniesla už aj trofej za celkové víťazstvo.

Radostnú správu cez sociálne médiá oznámila tiež naša bývalá hráčka a reprezentantka Jana Juhászová Čepelová, ktorej sa 3. novembra narodila dcéra Nelka. Šťastným rodičom gratulujeme a malej Nelke prajeme veľa zdravia. 

Mamičkovské povinnosti na chvíľu odloží staršia zo sestier Kučových, Zuzana, ktorá ako ďalšia z prihlásených hráčok charitatívnej akcie posilní hracie pole turnaja. Ďalšie mená z pomedzi profesionálnych hráčok a hráčov budú známe už čoskoro. Viac informácií o podujatí sa dozviete na www.tomorrowagency.sk

Partneri podujatia:

Exkluzívny partner: Adifex

Produktoví partneri: Vitamin Well, Bzenec Kralovský Sekt Exclence, Wilson, Pán Bach

Mediálni partneri: Bigmedia, Športky.sk, Break, For Men, Tenisovysvet.sk, High & Style, Beauty & Woman

Organizátor: Tomorrow Agency

Pomáhame: Nadácia Detského Kardiocentra

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

ten − 2 =