Home Najdôležitejšie Bývalá priateľka Kyrgiosa: Nezabudnem, ako ma v noci nechal na ulici v New Yorku, vzal mi telefón aj peniaze a išiel za svojou ex!

Bývalá priateľka Kyrgiosa: Nezabudnem, ako ma v noci nechal na ulici v New Yorku, vzal mi telefón aj peniaze a išiel za svojou ex!

by Jaroslav Šípkar
Nick Kyrgios

Bývalá priateľka austrálskeho tenistu Nicka Kyrgiosa nezabudne na to, ako ju tenista nechal v noci na ulici v New Yorku samú, zobral jej telefón aj peniaze a išiel za svojou ex.


Chiara Passariová, bývalá priateľka austrálskeho tenistu Nicka Kyrgiosa, si v rozhovore pre Tennis World USA zaspomínala na veľmi nepríjemný zážitok, ktorý zažila so známym búrlivákom.

Kyrgios bývalú priateľku nechal v noci osamote na ulici v New Yorku, bez peňazí a telefónu

„Nezabudnem, ako ma nechal uprostred noci na ulici v New Yorku. Vzal mi telefón a peniaze a odišiel k jednej zo svojich bývalých priateliek. Povedal mi, že je to len moja chyba a povedal mi, aby som sa netvárila ako obeť,” spomínala Passariová na nepríjemnú skúsenosť s Kyrgiosom.

„Potom sa kamarátom pochválil, že tri dni po našom rozchode sa vyspal so striptérkou. Jedného dňa mi zavolal a povedal, že nemám robiť takú hlúposť ako samovraždu. Povedal, že mám byť ticho a nechať ho ísť,” dodala.

26-ročný Austrálčan klesol v rebríčku ATP na 93. pozíciu. Za posledné dva roky odohral dovedna len 25 zápasov s bilanciou 14-11.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

12 − 3 =