Home Najdôležitejšie Boli nad priepasťou, ale proti Slovenkám predviedli zázračný obrat: Trevisanová ukázala, ako sa bojuje za Taliansko!

Boli nad priepasťou, ale proti Slovenkám predviedli zázračný obrat: Trevisanová ukázala, ako sa bojuje za Taliansko!

by Majo Malinovský
Taliansko, Pohár Billie Jean Kingovej

BRATISLAVA – Ohlasy talianskych médií na víťazstvo 3:2 nad Slovenskom v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej v Bratislave:


Gazzetta dello Sport: “Talianky doplachtili na finálový turnaj. Rozhodla štvorhra, v ktorej tandem Trevisanová, Cocciarettová strávil na kurte tri hodiny.”

Martina Trevisanová, Taliansko, Pohár Billie Jean Kingovej
Martina Trevisanová (vpravo) s tímom oslavuje triumf Talianska (Foto: TASR – Jaroslav Novák)

Federazione Tennis Italiana: “Rozprávková koncovka Trevisanovej s Cocciarettovou, azúrové postúpili na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej.”Corriere dello Sport: “Martina Trevisanová ukázala, ako sa bojuje za Taliansko a že môže byť platná aj vo štvorhre.”

Ubitennis: “Slovensko – Taliansko 2:3. Zverenky Tathiany Garbinovej boli nad priepasťou, no vďaka zázračnému obratu Trevisanovej s Cocciarettovou postúpili na finálový turnaj.”

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × five =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy