Home Australian Open Blafuje Novak Djokovič so zranením? Becker má na to jasný názor

Blafuje Novak Djokovič so zranením? Becker má na to jasný názor

by Jaroslav Šípkar
Novak Djokovič, Zranenie, Ošetrovanie, Australian Open

Srb Novak Djokovič sa na Australian Open trápi so zraneným zadným stehenným svalom. Mnoho fanúšikov ho na sociálnych sieťach obviňuje, že zranenie blafuje. Boris Becker má na vec jasný názor!


Novak Djokovič na Australian Open bojuje nielen so súpermi, ale aj sám so sebou. Srba trápi zadný stehenný sval, hral s obviazanou nohou, počas zápasov sa necháva ošetrovať. Mnoho fanúšikov ho na sociálnych sieťach obviňuje z toho, že zranenie blafuje.

„Poznám ho už dlho a viem, že má problémy,” bránil bývalého zverenca Boris Becker. „Novak vie zaťať zuby, keď príde na dôležité body, no v menej dôležitých momentoch to vypúšťa,” dodal legendárny nemecký tenista vo vyjadrení pre Eurosport.

„Niekedy si myslíte, že blafuje alebo nemôže dohrať zápas. Je to kúsok neba a pekla. Robí to ťažšie aj súperovi. Ale Novak by sa tak nesprával, keby mu nič nebolo,” pokračoval Becker, ktorého nedávno prepustili z väzenia, kde bol pre finančné machinácie.

Becker naznačil, že problémy s nohou Novaka Djokoviča možno prinútia zmeniť taktiku, ak chce získať titul na Australian Open.

„Novak si teraz ide po rýchle body. Začína to podaním, aj pri druhom servise viac riskuje,” všimol si Becker. „Vo výmene sa snaží dominovať forehandom. Dimitrov mal na to, aby porazil Djokoviča, ale ten bol v rozhodujúcich momentoch lepší,” dodal k vystúpeniu Srba, ktorý v treťom kole porazil Dimitrova v troch setoch.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two × three =