67
BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka našich zástupcov.
Mihalíková po boku českej legendy
V americkom Charlestone sa v nočnom debli v zo včera preloženom dueli po boku českej legendy predstaví Tereza Mihalíková.
Molčan proti turnajovej jednotke
Pozornosť dnes budeme upierať predovšetkým do Maroka, kde na našu singlovú jednotku Alexa Molčana čaká v boji o štvrťfinále turnajová jednotka a veľký talent svetového tenisu Félix Auger-Aliassime.
Gombos aj Klein o štvrťfinále
V Španielsku bude v hre o štvrťfinále okrem turnajovej jednotky Gombosa aj nenasadený Lukáš Klein.
Okrem toho bude v akcii ešte ďalší poltucet našich.
Držíme palce!
WTA Charleston (899 500 USD, antuka vonku) – USA
- 01:00 – Tereza Mihalíková/Květa Peschkeová (Cze – SR) vs Anna Danilina (Kaz)/Aliaksandra Sasnovičová (Blr) – osemfinále 3:6, 3:6
ATP Marrakéš (597 900 EUR, antuka vonku) – Maroko
- 16:00 – Félix Auger-Aliassime (Can – 1.) vs Alex Molčan – osemfinále 4:6, 6:2, (7)6:7
ATP Murcía challenger (45 730 EUR, antuka vonku) – Španielsko
- 11:00 – Norbert Gombos (1.) vs Oriol Roca Batalla (Esp) – osemfinále 5:7, 6:3, 7:6(2)
- 12:30 – Lukáš Klein vs Jonáš Forejtek (Cze) – osemfinále 3:6, 5:7
M15 Dubrovník (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko
- 14:30 – Frane Ninčevič (Cro)/Petar Pjevčevič (Srb) vs Mirko Martinez (Sui)/Peter Benjamín Privara (4.) – štvrťfinále – odložené na zajtra
M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko
- 12:00 – Lukáš Palovič vs Joris de Loore (Bel – 2.) – osemfinále 5:7, 4:6
M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt
- 15:00 – Lukáš Pokorný vs Francesco Vilardo (Ita – 7.) – osemfinále 7:5, 6:1
W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko
- 10:30 – Nikola Daubnerová vs Joanna Garlandová (Tpe – 2.) – osemfinále 1:6, 3:6
- 10:30 – Eszter Mériová vs Victoria Mboko (Can) – osemfinále 6:4, 6:2
- 14:30 – Katarína Kužmová/Yasmine Mansouriová (Fra – 1.) vs Nikola Daubnerová/Eszter Mériová – štvrťfinále 6:1, 6:1
W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt
- 14:00 – Gabriella Mujanová (Ned)/Maria Fernanda Navarro Oliva (Mex) vs Alica Rusová/Joanna Zawadzká (Pol – 3.) – štvrťfinále 6:4, 7:5
Zdroj: ts
Pridajte komentár