Home Správy Zlochová tesne neuspela v 1. kole ITF turnaja v Bendigu

Zlochová tesne neuspela v 1. kole ITF turnaja v Bendigu

BENDIGO – Zuzana Zlochová prehrala v 1. kole ITF turnaja v austrálskom Bendigu (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) s domácou kvalifikantkou Astrou Sharmovou tesne 6:2, 5:7, 3:6.

Úvodný set bol jasne v réžii bojnickej rodáčky. Na jeho začiatku dovolila súperke vyrovnať z 0:2 na 2:2, ale vo zvyšnom priebehu dianie na kurte kontrolovala.

Na začiatku druhej časti viedla Zuzka po dvoch brejkoch už 3:0. Austrálčanka rýchlo vyrovnala, rovnako zareagovala na manko 3:5 a v závere spečatila obrat ďalším úspechom na príjme – 7:5.

Rozhodujúce dejstvo otvorila naša tenistka brejkom, ktorý nepotvrdila. O pár minút sa jej už podarilo odskočiť do vedenia 3:1, no v koncovke kraľovala austrálska hráčka. Pomer získaných fiftínov v ďalších piatich gemoch bol 20:6.