Rafael Nadal
zdroj: TASR/AP

VIDEO+FOTO Nadal rozjasal fanúšikov: Antukový kráľ po mesiaci opäť zarezáva na kurte

MADRID – Po takmer mesiac trvajúcich problémoch s rebrom sa španielsky tenista Rafael Nadal v pondelok opäť zapojil do tréningového procesu.


Pre rekordného 21-násobného grandslamového šampióna je návrat na kurty dobrým znamením, že by mohol stihnúť značnú časť antukovej sezóny na čele s Roland Garros, ktorý vyhral v kariére trinásťkrát. Informovala AFP.Po mesiaci návrat na kurty

Kto ovládne Roland Garros? Legendárny Greg Rusedski má štyroch favoritov

„Dnešné prvé jemné cvičenie po štyroch týždňoch súťažnej prestávky. Vzrušujúci pocit opäť vstúpiť na antuku!“ napísal Nadal na sociálnej sieti Twitter k dvom fotografiám, na ktorých vidieť, ako trénuje v hale na obľúbenom „červenom piesku“.Nadal sa počas finálového súboja na marcovom turnaji v Indian Wells, v ktorom podľahol Američanovi Taylorovi Fritzovi 3:6, 6:7 (5), sťažoval na problémy s dýchaním. Ich pôvod odhalili následné vyšetrenia, pričom pôvodná doba rekonvalescencie mala byť 4 až 6 týždňov.

V máji sa konajú turnaje ATP Masters 1000 v Madride a Ríme. Pre 35-ročného Španiela by bola prípadná účasť na nich dôležitou súčasťou prípravy na druhý grandslam sezóny, ktorý štartuje 22. mája v Paríži.

Zdroj: TASR

About Majo Malinovský

Check Also

Daniil Medvedev

VIDEO Medvedev futbalovým umením ohúril aj vedenie Bayernu: Vidíme ťa Daniil!

MNÍCHOV – Ruský tenista Daniil Medvedev sa predstavil na videu na sociálnej sieti ako schopný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 2 =