Home Audio/video VIDEO+FOTO Absolútne nečakané spojenie: Kyrgios bojoval po boku neobľúbeného rivala

VIDEO+FOTO Absolútne nečakané spojenie: Kyrgios bojoval po boku neobľúbeného rivala

by Majo Malinovský
Nick Kyrgios

RIJÁD – Zakopanie vojnovej sekery dvoch večných rivalov? Svedkami spolupráce absolútne nečakaného páru boli diváci na exhibičnom podujatí Diriyah Tennis Cup presented by Aramco v Saudskej Arábii.


Takmer vždy, keď sa proti sebe na kurte postavili, bol z toho vypätý zápas plný negatívnych emócií, nevraživosti a nešportových okamihov. Austrálsky búrlivák Nick Kyrgios a kontroverzný Grék Stefanos Tsitsipas zdá sa konečne zakopali vojnovú sekeru, pretože v Saudskej Arábii vyrazili do boja spoločne bok po boku, alebo nie?

Kto by to bol povedal

Až šokujúce spojenie na exhibičnom podujatí zariadil v podstate žreb, respektíve vôľa usporiadateľov. Obidve hviezdne mená totiž prehrali v úvodnom dueli dvojhry a tak bolo jasné, že následne nastúpia do štvorhry a napokon teda bok po boku. Obidvaja hráči nečakané spojenie oznámili aj na sociálnych sieťach s veľavravnými slovami: “Kto by to bol povedal.”Dva neúspešné tajbrejky

Diváci si ale dlho spoluprácu dvoch veľkých rivalov a horúcich hláv neužili, pretože hneď úvodný deblový súboj s poľsko-rakúskym párom Hubert Hurkacz/Dominic Stricker prehrali po dvoch neúspešných tajbrejkoch.

Kyrgios a Tsitsipas sa v debli spoločne nepredstavili po prvý raz, v roku 2019 ale ešte ich nezhody na okruhu ATP neboli vôbec také evidentné, ako je tomu teraz.Na Wimbledone to medzi nimi iskrilo

Najviac k tomu prispel tohtoročný súboj tretieho kola na Wimbledone, ktorý okrem štvorsetovej zápletky priniesol aj množstvo vyhrotených okamihov a obojstranných reakcií, ktoré pokračovali aj na pozápasovej tlačovke a obidvaja borci sa tam navzájom vôbec nešetrili.

https://www.youtube.com/watch?v=o8NotePDakk

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

1 comment

Nick Kyrgios po šiestich rokoch prepíše históriu: Radšej by som zostal doma, ale... 12 decembra, 2022 - 7:16 pm

[…] VIDEO+FOTO Absolútne nečakané spojenie: Kyrgios bojoval po boku neobľúbeného rivala […]

Reply

Leave a Comment

three × 4 =