Home Audio/video VIDEO Zavíta grandslamový rekordér Djokovič do Bratislavy? Marián Vajda na Bratislava Open 2023 v inej pozícii ako doteraz

VIDEO Zavíta grandslamový rekordér Djokovič do Bratislavy? Marián Vajda na Bratislava Open 2023 v inej pozícii ako doteraz

by Majo Malinovský
Marián Vajda

BRATISLAVA – Úspešný slovenský tréner Marián Vajda je na turnaji Bratislava Open 2023 v inej pozícii ako doteraz.


V hlavnej súťaži dvojhry najprestížnejšieho mužského podujatia u nás má totiž svojho zverenca – Alexa Molčana, ktorého vedie už viac ako rok a ktorý dnes s českým súperom Tomášom Macháčom zabojuje už o semifinále.

Vajda sa v rozhovore vyjadril k spolupráci a ambíciám svojho zverenca, hovoril aj o tom, ako vníma aktuálny ročník turnaja a jeho kvalitu, ale vyjadril sa aj k 100. výročiu TK Slovan Bratislava.Gratulácie Djokovičovi, uvidíme ho aj v Bratislave?

Na záver Vajda prezradil, že Novakovi Djokovičovi gratuloval k zisku rekordnej 23. grandslamovej trofeje a od srbského velikána a jeho bývalého zverenca sa mu aj dostalo odpovede.

Následne sa vyjadril k otázke, či v budúcnosti v Bratislave raz uvidíme aj jeho bývalého zverenca a čerstvého 23-násobného grandslamového šampióna Djokoviča.

Zdroj: Bratislava Open

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × one =