Home Audio/video VIDEO Vyhrala titul s Hrunčákovou aj Mihalíkovou: Sinner sa v Paríži vyjadril ku vzťahu s ruskou hviezdou

VIDEO Vyhrala titul s Hrunčákovou aj Mihalíkovou: Sinner sa v Paríži vyjadril ku vzťahu s ruskou hviezdou

by Majo Malinovský
Jannik Sinner, ATP Roland Garros 2024, Paríž

PARÍŽ – To, o čom sa už dlhšie šuškalo, teraz definitívne potvrdil taliansky tenista Jannik Sinner.

Jeden z top favoritov na celkové prvenstvo parížskeho grandslamu v úvodnom kole v troch setoch vyradil amerického súpera Christophera Eubanksa a na pozápasovej tlačovke dostal otázku aj na svoj aktuálny osobný život, v ktorom už opäť nie je sám.

Chodia spolu

“Nerád veľmi hovorím o svojom súkromnom živote, ale áno, Anna a ja spolu chodíme,” uviedol Sinner k vzťahu s aktuálne 25. hráčkou sveta Annou Kalinskou, ale ďalšie podrobnosti z ich vzťahu nepriblížil. Kamery v Paríži ale zachytili Sinnera na zápase svojej milovanej polovičky, ktorá do parížskeho grandslamu vstúpila výhrou nad domácou Clarou Burelovou (7:6, 7:5).Sinner, ktorý predtým štyri roky chodil s modelkou Mariou Bracciniovou, si po rozchode našiel náhradu priamo z okruhu. Kalinskú talianske médiá zachytili na návšteve v stredisku futbalového Juventusu Turín, kde sa Sinner nedávno zotavoval zo zranenia. 25-ročná moskovská rodáčka predtým randila aj s ďalším hviezdnym tenistom austrálskym rebelom Nickom Kyrgiosom.

Vyhrala po boku Hrunčákovej aj Mihalíkovej

Príťažlivá ruská kráska má spojenie aj so slovenskými hráčkami, keď v roku 2019 v Prahe vybojovala deblový titul po boku Viktórie Hrunčákovej a v roku 2021 sa z ďalšieho titulu radovala po boku Terezy Mihalíkovej v slovinskom Portoroži.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

seven + one =